Wpis z mikrobloga

@conormakgregor: Nie chce mi się nawet tego oglądać, pewnie pieją obaj że Chiny takie silne, armie majo, a zachód zły i USA się sypie i ch**j nam pomogą, wciągną w wojnę, wykorzystają, a nas wszystkich wcielą do armii i będziemy mięsem armatnim, a Putin zrzuci nam pierdyliard atomówek. Znam to na pamięć :D
btw. pewnie nasz foletowy ekspert nie wie, bo przecież na tak tępych widzów nie trzeba robić żadnego reaserchu,
@masonios72:
A ja jeszcze polecam kanał "Good Times Bad Times PL" i ich film o zmniejszającej sie populacji Chin
https://www.youtube.com/watch?v=5JjdMwICbpY
W przeciwieństwie do atorka robią research powołują sie na badania i analizy co niestety jednocześnie powoduje, że wypuszczają 1 filmik tak mniej więcej na tydzień, nie jak atorek 12-15 na tydzień, ale cóż oni poszli w jakość Krzysiu w ilość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Miskagnoju: wydaje mi się, że oryginalny. Ogólnie to mają 3 kanały jeden Polski, drugi po angielsku i trzeci po rosyjsku, tylko że filmy z angielskiego i rosyjskiego kanału pojawiają się później, niż na Polskim wiec wydaje mi się, że Polski kanał jest tym oryginalnym.