Wpis z mikrobloga

103 960 - 450 = 103 510
Data donacji - 31.10.2022
Rodzaj donacji - krew pełna
Miejsce donacji - RCKiK Gdańsk
Grupa krwi - A Rh+

Chłop niepoważny, moturem na oddanie krwi jeździ.
Jak zwykle u lekarza standardowy dialog
- pan to takie niskie ciśnienie ma (100/70), niech pan wypije wody zanim pan wyjdzie
- pani kochana, 3 kawy i herbatę w domu wypiłem przed przyjściem.
- pikatchufejs.png

Dziś w RCKiK akcja Halloween, personel i placówka udekorowane - z klimatem, fajno.

#barylkakrwi

Wpis został dodany za pomocą tego skryptu.
Dodaj wpis | Regulamin | Wzór wpisu | Strona akcji
Pobierz Wyrewolwerowanyrewolwer - 103 960 - 450 = 103 510
Data donacji - 31.10.2022
Rodzaj ...
źródło: comment_1667218263FySzExbkC7jjvLvUFS3N3u.jpg
  • 5
@RybstonPonte: Niby tak, tylko że z drugiej strony są też tego minusy. Mam też dość niskie tętno (okolice 42 spoczynkowe i wysiłkowe powyżej 185 to rzadkość), zauwazyłem że wszędzie tam gdzie ludziom jest spoko to ja marznę np.: na bieganiu albo rowerze (właśnie tendencja jest że ci z wyższym tętnem lepiej sobie radzą).

No i wystarczy że zjem ciut mniej węgli przez 3-4 dni i potem mam tego mema w realu
Pobierz Wyrewolwerowanyrewolwer - @RybstonPonte: Niby tak, tylko że z drugiej strony są też t...
źródło: comment_1667231603i1pOjGKqzV23Zd70iB9ryK.jpg
O fuck 42 uderzenia na minute? Ty żyjesz?


@Dzikidzik11: E tam, kwestia wytrenowania. Amatorzy w sportach wytrzymałościowych spokojnie mogą zejść poniżej 40bpm.
Robili mi badania, wyszedł przerost lewej, miałem holtera i jakieś tam inne rzeczy - wszystko gitez. ¯\_(ツ)_/¯

ja mam wlasnie odwrotnie 147/87 i swietnie sie czuje jak jest zima tak nawet do -25* C

Właśnie o tym pisałem, że wydaje mi się że to jest powiązane z odczuwaniem temperatur.