Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cześć, mam sytuacje gdzie za wpisem do księgi wieczystej czekałem 4,5 roku.

Przez ten czas bank pobierał mi opłatę ubezpieczenia pomostowego... Teraz od września mają niby obowiązek zwrotu pobranych opłat.

Ktoś ten temat przerabiał i się orientuje jak to wygląda?

#banki #bank #kredythipoteczny
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DarkZizi: @rtg_: szkoda gadać... Deweloper okazał się być oszustem, wyprowadził pieniądze ze spółki. Przyszli mieszkańcy osiedla zebrali się do kupy, wynajęliśmy adwokata który poprowadził tę sprawę. Syndyk kończył inwestycje. To tak w gigantycznym skrócie...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wonsz_ogonojad: @marcpol: byłem dzisiaj w banku donieść kilka innych dokumentów, zapytałem o ten zwrot i pracownice banku powiedziały że bank pobierał te opłaty zgodnie z umową kredytową i nie mam co liczyć na zwrot bo to nie z winy banku tak długo trwało to wszystko.

Mam spróbować pisać reklamacje?
@wonsz_ogonojad: @marcpol: byłem dzisiaj w banku donieść kilka innych dokumentów, zapytałem o ten zwrot i pracownice banku powiedziały że bank pobierał te opłaty zgodnie z umową kredytową i nie mam co liczyć na zwrot bo to nie z winy banku tak długo trwało to wszystko.


@kalboy92: Zdanie pracowników banku nie jest istotne. Zgodnie z ustawą powinieneś otrzymać zwrot w ciągu 60 dni od wpisu hipoteki.