Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do mężczyzn na tagu bo nie rozumiem fenomenu Hanki. Czemu ona tak się podoba facetom? Figure ma ładną chociaż kompletne bezbiuscie ale z twarzy to mam wrażenie że jest kompletnie przeciętna.
#hotelparadise
  • 17
  • Odpowiedz
Mi się nie podoba! Chuda jak szkapa, cycka zero ale najgorszy jest jej charakter. Nie zakochalbym się
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Ja nie mam pojęcia o co z tym chodzi. Może to taki typ, że na żywo dużo zyskuje względem tv ale to jedyne co potrafię wymyślić. Figurę ma chłopczycy, twarz ze specyficznymi proporcjami, plus klasycznie glonojad i botoks. Wg mnie dużo ładniejsze są Anastazja, Ola czy Andżelika.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Też się nad tym zastanawiałam jak wróciła wczoraj. Przecież jej twarz wygląda jak starej alkoholiczki. Jeszcze makijaż, który robi pogorsza sprawę, robi sobie plamy na twarzy, podkrążone oczy.. no coś okropnego.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Mnie tam żadna nie zachwyca. Hanka ma jakąś dużą twarz/głowę, chuda strasznie, brak kształtów. Do tego palenie, którym gardzę i śmiech mający zastąpić normalną konwersację. Angelika zresztą też wygląda z twarzy jak przynajmniej przeciętna dziewczyna z ulicy. Takie tam mało znaczące przemyślenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz