Wpis z mikrobloga

Siema ()

Powrócę chyba znowu do pisania tutaj. Bo chyba daje mi to jakieś ukojenie w głowie, wasze słowa wsparcia jak i hejt bardzo mi pomagały.

No to walka z tą straszna choroba trwa dalej. Minął już znowu miesiąc bez picia, a psychicznie czuje się jakbym nie pił dopiero od wczoraj...

Tabletki od psychiatry jakoś działają, w sumie to chyba mnie delikatnie wyłączają (wenlofaksyna i ketrel) i czuję się taki osowiały. Możliwe że z zdołowana i depresji zmienia się to wszystko w lęki, przed życiem, przyszłością i czy w ogóle podołam ze wszystkim i nie spadnę znowu na dno...

Organizm chciałby najlepiej z jednego nałogu przejść w jakiś drugi, bo mózg nie wytwarza tej chemji jak się człowiek napije i ma wszystko gdzieś.

Na szczęście z #luszczyca jest dobrze i biologia działa (pisałem o tym kilka postów wcześniej), to jedyny plus, ale boje się też tego co będzie później.

Sam nie wiem już czego oczekuje od życia, czego chcę, co robić, jakie mieć priorytety. Jak znaleźć receptę na szczęście i wesołe życie ? Jak znaleźć siłę żeby w dzień wolny wstać z łóżka i wyjść z domu?

Jedno wiem na pewno, dostałem od psychiatry skierowanie na leczenie w ośrodku odnośnie uzależnień. I teraz się zastanawiam czy iść na taką terapię prywatną, czy może spróbować codziennej terapii i skorzystać że przysługuje mi L4 na czas całej terapii, ale kto przeżyje za 80% najniższej krajowej (tak w kołchozie najniższa krajowa na umowie, a reszta gotówki pod stołem). Dodatkowo już jestem na wypowiedzeniu i pracuje do końca Listopada.

No nic to na tyle... Trzymajcie się...

#dumelniepije <--- tag do obserwowania

Będę tu wrzucać co jakiś czas informacje jak mi idzie w walce z nałogiem i jak ktoś chce popisać i ma też podobny problem to śmiało zapraszam na PW. Wierzę że dam radę całe 365dni być trzeźwym a może i jeszcze dłużej, a wiara to podstawa !!!

Aplikacja to "I AM SOBER" i można znaleźć na niej społeczeństwo i grupy wzajemnego wsparcia całkowicie bezpłatnie

AVE ()

#alkoholizm #wodka #piwo #zdrowie #psychiatria
Dumle007 - Siema ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

Powrócę chyba znowu do pisania tutaj. Bo chyba daje mi t...

źródło: comment_1667164082OCiZEWwfvBrf8O6itV5Vbe.jpg

Pobierz
  • 11
@Dumle007: Ha tfu na Ketrel, najgorszy lek jaki istnieje 3 miechy po tym gównie do siebie dochodziłem, owszem przy leczeniu schizo lek daje radę, ale u w miarę zdrowej osoby, ten lek z mózgu robi papke

"Jedno wiem na pewno, dostałem od psychiatry skierowanie na leczenie w ośrodku odnośnie uzależnień." To ładnie musiałeś gazować jak ci dał takie skierowanko
@Dumle007: Zawsze mozna isc do zamkniętego ośrodka na nfz. I tam się leczyć. Sam zastanawiam się nad 2 miesięcznym odwykiem tylko pracuje na fvat to szybko mnie po prostu wy...lą.