Wpis z mikrobloga

Co można robić w domu i dobrze się bawić?
Oprócz grania w gry, oglądania filmów, bajek i seriali, słuchania książek. (Przy tym wszystkim się już dobrze nie bawię)
Jakieś zajęcie na godziny, które nie wymaga dobrego wzroku może.
  • 23
muzyka to tak średnio


@poorepsilon: Czemu? Właśnie miałem napisać, granie na jakimś instrumencie lub nauka tego. Zamiast oglądać filmy i seriale możesz oglądać jakieś merytoryczne filmiki na youtube z których czegoś się nauczysz. Możesz np. poszukać jakiegoś kursu z czegoś co cię interesuje albo się przyda. Można też ćwiczyć jak masz miejsce na podłodze. Możesz układać puzle. Możesz ugotować coś ambitnego.
@poorepsilon:
Masz dostęp do sieci, więc prawie nieograniczony dostęp do informacji. Możesz siedzieć przed monitorem i zdobywać wiedzę.
Kiedyś byłem z kolegą, Grekiem, w Edynburgu. Spotkaliśmy tam policjanta Szkota i nie potrafiliśmy się z nim dogadać. Okazało się, że pan policjant po godzinach czyta starogreke. Mój kolega mówił więc po grecku, a policjant po 'starogrecku' i się jakoś dogadali.
Chyba też nie miał pomysłu...
@poorepsilon: Ja jak szukałam nowych bodźców dla mózgu, zaczęłam pleść makramy, one doprowadziły do zakochania się w malowaniu i rysowaniu. Jeśli masz predyspozycje do tworzenia - twórz. Cokolwiek - Pisz piosenki, wymyślaj melodie, rysuj obrazki, klej witraże, buduj z lego, co cie tam inspiruje.

Ostatnio odkryłam, że śpiewanie konkretnych aranży robi mi cudne mini orgazmy, wiec uczę się je sobie robić przeponą xD Osobiście polecam wszystko z działu „kreatywnie”.