Wpis z mikrobloga

O wykopie można wiele mówić, ale na prawdę mi pomogliście <3
Szczególnie dziękuje @Wychwalany @lol3pdg @Darth_Gohan @anonimowyrozmowca @rulezik
Wypromujmy tych bohaterów w gorące - robię #rozdajo 100PLN, dzisiaj o 22 losuje użytkownika wśród plusujących ten wpis.

#chwalesie W końcu kupuje mieszkanie i już nie będę wam zawracał dupy.
Znalazłem fajną ofertę na krzykach (koło parku południowego). 65m2, 8400zł/m, ostatnie piętro, winda, garaż, budynek z 2005. Cena niska ale mieszkanie jest do remontu/odświeżenia, bo ma już 15 lat. Ale gdy liczyłem wszystko na chłodno, to wyszło, że warto, więc kupuje :D

#nieruchomosci #mieszkanie #wroclaw
  • 26
@MasterOf8: aha no to git, faktycznie ciężko negocjować gdy są inni kupujący, a samemu jest się nakręconym. Ale czasem sprzedający wciskają kit.

Np. znajomi chceli teraz wynająć mieszkanie i sprzedający podniósł im cenę ofertową, bo niby jest ktoś kto jest w stanie dać 500zł więcej. Podziękowali, bo cena i tak już była dosyć wysoka i właściciel jednak im wynajął za ofertową xD także dużo ludzi poluje na frajerów, ale wiadomo co
@perfumowyswir: Nie, to nie był kit bo serio zachowali się uczciwie. Mieszkanie w ogóle nie było przygotowane pod "sprzedaż". Ściany nie pomalowane/naprawione i było widać pęknięcia które odstraszały potencjalnych kupujących. Panele były zalane przy balkonie bo okno balkonowe jest do wymiany. Itp. Itd. Nic nie chcieli ukryć. Ja to potem sprawdzałem z technikiem i mówił, że nie ma czego się bać. I kolejna kwestia to granie takiej karty, jest bardzo ryzykowne