Wpis z mikrobloga

@dqdq1

7 lat i nie PiS nawet nie potrafi postawić zarzutów xD także to chyba najlepsza rekomendacja że nikt nic nie ukradł.

No popatrz a PO przez 8 lat Ziobrze xD xD xD

Natomiast sasin z morawieckim ukradli 70 mln- łamiąc przy tym chyba wszystkie mozliwe przepisy bo nie mają uprawnień do organizacji wyborów.

No popatrz to jak PO, która wybrała nielegalnie sędziów TK, popierała nielegalny zamordyzm sanitarny czy bezprawnie procedując za
@Volki: przecież zarzuty przeciwko przestępczej działalności Zbigniewa Z. są jasno sformułowane, prokuratura na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego chciała go pociągnąc do odpowiedzialności.

Tak samo jak zarzuty wobec kamińskiego którego uniewinnił "prezydent".

Jakie zarzuty zgromadziła pisowska prokuratura? To tylko pokazuje że nic nie mają- a frajer będzie powtarzał aaa peło.

Bez PiS pieniądze są do wzięcia od ręki.
@dqdq1

przecież zarzuty przeciwko przestępczej działalności Zbigniewa Z. są jasno sformułowane, prokuratura na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego chciała go pociągnąc do odpowiedzialności.

Gówno mnie obchodzi co upolityczniona prokuratora za PO, a interesuje mnie czy został skazany. A jak wiemy PO sabotowała postawienie go przed trybunał xD xD xD
@dqdq1

W momencie utraty mandatu poselskiego- jak najbardziej zostanie skazany. Zarzuty są znane.

Buhahahahahahhaahhahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahshshshshgshshshagahahahhahahagagahhagahagagahhagahaahaahahhahahahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahhahahahhahahahahahahahahhahahahahahahhah
@Volki: mandat poselski i związany z nim immunitet. Chętnych wśród prokuratorów na zbadanie dalszej działalności przestępczej Zbigniewa Z. jest aż nadto. Podobnie jak sędziów którzy będą chcieli poprowadzić proces.

I nie. Nie będzie posłem całe życie.
Władze ma do ugrania, jest premierem kraju. Gdyby pieniądze były dla niego najważniejsze to nie pchałby się w premierostwo tylko załatwił sobie fuchę w jakiejś ssp i robił lewe interesy będąc w cieniu.

Gość był prezesem prywatnego banku. Debilem nie jest i pojęcie o gospodarce ma.


@Anthermil:
No dobra, to mi wytłumacz jakiś dalekosiężny zysk z tej "władzy".