Wpis z mikrobloga

@lokal: nie jestem PISowcem i wiem, że PIS rozpieprza Polskę, ale tego chcą Polacy. Taki sobie rząd wybrali. Serio nie widzisz tego, że UE wtrąca się w naszą suwerenność?

A ci PISowcy jeszcze podpisują te pomysły UE oddając coraz więcej i więcej tej suwerenności. Do tego za darmo to robią, bo nawet tej pożyczki z fudnuszu odbudowy nie dostali.


@aczutuse: ale fikołki xD
@lokal: Dziwne że tyle jest tu plusów, tak jakbyście popierali blokowanie pieniędzy które się Polsce należą. Pomijam fakt że gość rzuca populistycznymi informacjami, a od IIWŚ chyba specjalnie wspomniał bo wiedział że to nas Polaków zaboli najbardziej. #!$%@? ciota z Holandii podbitej w tydzień. Tracimy na tym wszyscy i wszyscy też wiemy jak dwulicowa jest Unia. Inne kraje, jak to komisarze europejscy określają, "kraje o wyższej kulturze prawa" mogą przeprowadzać reformy
Dobrze, że mamy sąsiadów, którzy zawsze Nam pomagają w biedzie i potrzebie, i chcą jak najlepiej dla Nas. Dziękujemy Wam Niemcy i Holendrzy za Wasza przyjaźń przez wieki!
zauważ co się dzieje w 1:52 - on mówi o książce "Szaleństwo Władzy" a ten mu przytakuje jakby angielskiego nie znał i nie wiedział co się do niego mówi xD


@aarahon: przypominają mi się czasy, jak byłem jeszcze na tyle głupi, by iść do kościoła i moja ostatnia w życiu spowiedź:

-
-
- ty to chyba w boga nie wierzysz
-

xDDD
@WiesniakzPowolania @longstar UE jest proniemiecka i służy realizacji niemieckiej racji stanu i federalizacji na zasadach poddanczych wobec wschodniej Europy Portugalii czy Włoszech. Prawa do emisji CO2 jedynej to potwierdzają. Kto skumał się z putlerem? Kto rezygnował z atomu? taka unia europejska musi pójść do kosza. Dodatkowo EBC i dodruk na masową skalę... UE to rak i musi zniknać. Populizm w was i tyle, a debile wam przyklasną. Taki obraz was. Przez takich