Wpis z mikrobloga

@lokal: Ale pis jest świadomy ze poszedł już za daleko, pis jest świadomy ze tkwią głęboko w dupie, to nie sa debile
problem w tym ze w ich mniemaniu nie maja wyjścia. W ich partii jest zbyt duza rywalizacja o pozycje, kazdy ma cos na kogos, wiec najbezpiecznej trzymac wspolnie ten sam tor. Gdyby się cofnęli, ich zycie zwyczajnie sie skonczy rowniez z ich kariera polityczna. Wyobrazcie sobie: macie wladze,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 162
Najlepsze, że Mateo to wszystko rozumie. On nie jest odklejony jak Kaczka albo Zero. To były bankier, wykształcony... Kiedy on tańczy u Rydzyka, to czujeten sam cringe co my. Ale siedzi i słucha, tańczy, kręci lody.

@Tymajster: robi to za miliony złotych. Z premedytacją. Kosztem upadku własnego kraju. To najgorszy rodzaj szumowiny. morawiecki, szumowski, obajtek to są mendy najgorszego sortu
  • Odpowiedz
@lokal: Ja tu tylko widzę holenderskiego europosła, który jest odklejony niczym Braun albo Korwin i tylko drze ryje w tym parlamencie. Jak ktoś śledzi scenę polityczną trochę dłużej niż jedna kadencja, to raczej typa kojarzy.
  • Odpowiedz
@lokal: Guy to jest inna liga polityczna. Prosto z mostu, konkretnie, bez niedopowiedzeń, okraszone literaturą i historią, z zapałem i ekspresją.
Abstrakcją jest poziom debaty polityków, w porównaniu z lokalnym podwórkiem. Ani jednej wycieczki personalnej, żadnej niegrzeczności, a mimo to rozjechał Morawieckiego że aż przykro się na niego patrzy.
  • Odpowiedz
I co z tego jak dali po 500 na głowę. Kogo obchodzi konsekwencja działań tych matołów za kilka lat, jak jest emeryturka wyższa, wiek emerytalny nie rośnie, i ławeczki niepodległości
  • Odpowiedz
@lokal: ja proponuje zaorac ten pomnik pychy europejskiej lewicy i wrócić do europejskiej wspólnoty gospodarczej. Stany Zjednoczone Europy nigdy się nie udadzą, skończmy ten durny cyrk zwany Unią Europejską
  • Odpowiedz
@longstar wiesz może jak członkostwo daje w dupę polskim przedsiębiorcom? Jak polskie rodzime biznesy próbują walczyć w komisji europejskiej o swoje prawa, bo jest nierówna konkurencja i dzieje się to bezskutecznie? Oczywiście cię to nie interesuje bo w życiu jedyne co mogłeś robić to 8 h na etacie, potem piwko i Netflix i może jeszcze głosik na lewicę
  • Odpowiedz
@waldi2723: tja, na pewno to europejska wolność obywatelska i swobodny przepływ towarów i kapitału dają najbardziej w dupę rodzimym polskim biznesom.
  • Odpowiedz
On nie jest odklejony jak Kaczka albo Zero. To były bankier, wykształcony... Kiedy on tańczy u Rydzyka, to czujeten sam cringe co my. Ale siedzi i słucha, tańczy, kręci lody.


@Kibix: @Tymajster: Czasami sobie myślę że może on tak pragmatycznie od środka próbuje to jakoś hamować.

Ale generalnie to copium jest.
  • Odpowiedz
@lokal: Najgorsze jest to, że Morawiecki głupi nie jest i na pewno zdaje sobie sprawę z tego jak rozpieprzają kraj ale ma to w dupie bo najważniejsza jest władza i pieniądze.
  • Odpowiedz
@Amarru: Masz rację, też walnąłem kapelucha. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że chciałem jedynie wskazać błąd anachronicznego myślenia.
  • Odpowiedz