Wpis z mikrobloga

@CapitalismConvict: Zapomniałem, przepraszam. Może mode doda.
Jest zupełnie przeciwnie. Wypowiedź jest całkiem błyskotliwa i nie spełnia warunków zwykłej politycznej naparzanki. Szkoda, że tego nie widzisz.
  • Odpowiedz
  • 46
@CzekistaPutin i jeszcze ten mati siedzi jak za karę na tej ławeczce, niech podziękuję że mu maseczkę kazali założyć bo tak przynajmniej nie widać całej żenady na jego twarzy

  • Odpowiedz
nie wybielaj go. Jest tak samo winny jak Kaczyński Ziobro i inne zera w Pisie. Ile ludzi upychał do spółek skarbu państwa? Jakość mu nie przeszkadza że to on swoim Imieniem i nazwiskiem podpisuje ustawy które niszczą ten kraj.


@Kibix: Moim zdaniem to czyni go jeszcze gorszym, niż gdyby faktycznie wierzył w to co robi. Bo co można powiedzieć o człowieku, który zdaje sobie sprawę z tego, że czyni zło,
  • Odpowiedz
@lokal: Czekaj XD Niemiec mówi do Polaka, żeby pamiętał jak Polska zniknęła z mapy poprzez działania Niemieckie?

Jaki #!$%@? absurd XD

Może powinien jeszcze powiedzieć, że #!$%@? mamy wojsko i może nam najechać Warszafkę jak Hitler XD
  • Odpowiedz
@lokal a to Niemcy nie mają upolitycznionych sądów? Większość krajow w UE ma taki #!$%@?.
Ps UE powinna zostać zniszczona bo ten niemiecki rak robi sobie poddana całą europe. Takze powinniśmy opuścić UE
  • Odpowiedz
@lokal: dawniej myślałem, że Guy Verhosttafd (nie wiem jak się pysze nazwisko) chce zaszkodzić Polsce, ale jednak on chce dla nas dobrze, dlatego dobrze, że gnoi matiego i #!$%@? pis
  • Odpowiedz