Wpis z mikrobloga

@Van_Gato: Jeżeli nie masz rantów do zrobienia to Restart powinien Ci naprawić do gwiazdki. Raczej nie trzyma się butów do podklejenia na ostatnią chwilę. Każda wymiana rantów niszczy buta dlatego jak wymieniasz ranty to warto mieć drugą parę która będzie się nadawała do wspinania a jedna para będzie w naprawie. Ja przykładowo par butów mam 6 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@shdw: #!$%@? ile? XD to ja na początku października wysłałem i liczyłem ze gdzieś w połowie listopada będę miał je u siebie, dobrze jednak ze kupiłem cokolwiek na zastępstwo
@lugre: raczej czegoś wysyłkowego szukam, dziwne że we wrocku na tyle miejscówek gdzie można się wspinać nie ma zakładu z prawdziwego zdarzenia, który zajmuje się takimi naprawami, z tego co widzę ścianki wysyłają buty głównie do saltica, czyli tak jak u mnie w BB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Van_Gato: Dokłaaaadnie! We wrocu jest też lipa ze stacjonarnym wyborem butów wspinaczkowych... Jak ktoś zastanawia sie nad własnym biznesem to polecam otworzyc sklep we Wrocu z dużym wyborem butów wpinaczkowych oraz zakładem podklejania tychże butów :D. Ostatnio na niektórych śnianach we Wro ludzie czekają na buty z czerwca chyba D: