Wpis z mikrobloga

@Bujak98: @l4ngu5t4: @Lowca_kotojeleni:
E tam zwyczajnie podchodzi do babki i mówi:
„Nie zgadzam się na upublicznianie mojego wizerunku, inaczej spotkany się w sądzie”, a potem do tej drugiej osoby z której telefonu to widzimy i dodaje „Ciebie tez się to tyczy, rozumiemy się?”
No i teraz skoro to oglądamy w necie bez blura to dopiero będą mieli przesrane.
  • Odpowiedz
@Bujak98: @l4ngu5t4: @Lowca_kotojeleni: to sie czyms od strusia rozni? strusie tez takie agresywne na wolnosci sa?
w sumie cos tam zwierzetami sie interesowalem ale zaskoczylo mnie ostatnio pytanie w milionerach o kazurara. i teraz widze co to za gowno jest, nie powiedzialbym, ale zastanawialem sie czy potrafilby zrobic krzywde tym dziobem ogladajac filmik xD a tu sie okazuje ze potrafilby po prostu zabic #!$%@?
  • Odpowiedz
@MlodyWilk: Ścierwojady, tak nazywamy te wielkie ptaszyska, należy atakować jeden po drugim. Na szczęście łatwo odciągnąć jednego osobnika od reszty stada. Jeśli podejdziesz do nich zbyt blisko, zaczną się denerwować, aż wreszcie rzucą się w twoją stronę. Lepiej, żebyś w tej chwili miał broń w pogotowiu. Jeśli uda ci się trafić ścierwojada, zanim on dziobnie ciebie, jak najszybciej wyprowadź kolejne uderzenie. Przy odrobinie szczęścia uda ci się go pokonać bez zadraśnięcia.
  • Odpowiedz
@mclf1: Struś jest oczywiście większy i silniejszy, jak kopnie to zacznie najprawdopodobniej #!$%@?ć bo jest płochliwy.
Kazuar za to będzie się pastwił nad truchłem, rozszarpywał i nikomu nie pozwoli podejść póki mu się nie znudzi xd
  • Odpowiedz