Wpis z mikrobloga

  • 1
1 października żal było trochę że nie dobiło do 60k ale na to wygląda że miesiąc skończą z przytupem
  • Odpowiedz
@Pawel993: na jakiej podstawie to jest aktualizowane? Jakoś szacowane na podstawie intensywności walk, czy jak? Strącone samoloty łatwo policzyć, ale jak się liczy poległych po przeciwnej stronie żołnierzy?
  • Odpowiedz
@Bananek2: informacje te podaje ukraińskie siły zbrojne, więc jak można się domyślać biorą to od raportów żołnierzy. Przy tym trzeba pamiętać że normalne jest zawyżanie strat wroga i imo takie szacunki są #!$%@? warte
  • Odpowiedz
Przy tym trzeba pamiętać że normalne jest zawyżanie strat wroga i imo takie szacunki są #!$%@? warte


@travesom: Nie pisz takich głupot. Ukraina zawsze podaje prawdziwe informacje( ͡° ͜ʖ ͡°). Zabija teraz coraz więcej Rosjan a filmików którymi zawsze się tak ochoczo chwalili jakby mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co prawda Ukraina i tak podaje lepsze dane niż Rosja ale warto pamiętać
  • Odpowiedz
Każdy twój komentarz jest antyukraiński.


@VWgolf3: Spadaj ukraińska onuco. Ukrainiec nie jest mi bratem.

A z ciekawości to mam chociaż jeden pro rosyjski ? xD
Dla was każdy kto nie klaska uszami na cześć Ukrainy to ruska onuca.
A ja po prostu wiem że Ukrainiec od Rosjanina różni się jedynie nazwą na mapie. I mam prawo nie przepadać za nimi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz