Wpis z mikrobloga

Byłem na kilku treningach #boks i polecam każdemu. Dla mnie to był mega wysiłek, jestem z siebie dumny, że się przemogłem i niemal od razu się wkręciłem. Pamiętam, że jak zaczynałem z #silownia to szybciej przychodziło zniechęcenie niż dalsza motywacja albo wypracowany nawyk. Serio musiałem się zmuszać, praktycznie do momentu zobaczenia pierwszych efektów. Na boksie niemal od razu poczułem takie zmęczenie po którym człowiek jest z siebie zadowolony. #trening #silownia #sport
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BrakWolnegoLoginu: I chyba twój post mnie zmotywował. Bieganie, te siłownie #!$%@? zawsze mnie nudziły po chwili (choć najdłuższa chwila biegania trwała 3 lata po 1200 km rocznie).
Kurde muszę się rozejrzeć za klubem
@BrakWolnegoLoginu: boks to najlepszy aerobik dla mężczyzn jak to mawia mój znajomy trener. Ja mam 37 lat na pierwszy trening zabrał mnie kolega jak miałem 29 lat. Nigdy wcześniej nie ćwiczyłem, średnio było ze mną, ławka przed blokiem jointy piwko i koledzy. Dziś mam 3 letniego syna, własne mieszkanie, piękna narzeczoną i pasje w której się realizuje. Czy to wszystko zasługa boksie, pewnie nie. Jednak boks dał mi pewność siebie. Zobaczyłem