Wpis z mikrobloga

@parasolki Nie przejmuj się, to było tylko celowe zniżenie się do ich poziomu ;)

@Grzechoooo Ostatnim razem miałem taką beke we wpisie, w którym jakiś 15 latek prosił o nazwę dla jego zespołu XD

@Barglenawdlezouss No co ty, porządna też była gównoburza we wpisie @MrsHamburger, gdzie pojawił się zakon obrońców cudzej moralności, którzy dali złapać się w pułapke :D
  • Odpowiedz
@Grzechoooo: To też nie jest śmieszne. Zwłaszcza, że to najprawdziwsza z prawd. @parasolki: Kobieto, udaj się do poradni psychologicznej, naprawdę, bo lada moment nie będzie ratunku. Dawien dawno napisałam, co o tym myślę, a ty nadal drążysz to samo XD

Smutna_zaba.jpg, wypog zawsze będzie poniżej poziomu morza przez takich ludzi.
>
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan:

Smutna prawda jest taka, że jeśli on jej nie kocha taką bajkową wielką miłością, to prędzej czy później zrobi skok w bok - bo inna będzie oferowała 100 % podstawowy asortyment, tak jesteśmy zaprogramowani, a natury nie da się oszukać. Czekam na argument z koprofilią, tak jakby to znowu miało jakiekolwiek znaczenie.
  • Odpowiedz
@Wulfee:

A ja wam powiem, że kiedyś grałem w butelkę (na zadawanie pytań i szczere odpowiedzi) na domówce z ludźmi ze studiów.

Po tej grze okazało się, że 7 na 8 dziewczyn na robienie loda stwierdziły coś w deseń: chyba bym się porzygała...........


Normalne, jak gadałem z większością koleżanek to też zawsze słyszałem że to obrzydliwe, poniżające, itp. A wszystkie jednak robiły. Po prostu kobiety mają jakieś dziwne normy które
  • Odpowiedz
@ruszka: przecież on tego nie zna, więc jak może go ciągnąć do czegoś, czego nie zna? :D

ciekawe, bo lata temu, kiedy jeszcze nie znałem smaku uciech cielesnych, jakoś ciągnęło mnie do tego, żeby spróbować, bo jednoznacznie kojarzyło mi się to z przyjemnością - a każdy człowiek lubi przyjemność, prawda? ;d

@Barglenawdlezouss: wrzuć potem na mirko, będzie tona plusów ;d
  • Odpowiedz