Wpis z mikrobloga

Zaledwie 24 godziny od przejęcia Twittera przez Muska, a nagle wypłynęło mnóstwo wpisów na temat:

- Ukraina dokonała zbrodni wojennych w Buczy
- chwalenie nazistowskich Niemiec
- wszechobecny rasizm i nawoływanie do zabójstw

To jest wolność słowa według prawicy? Że można każdego wyzywać, negować ludobójstwa i chcieć zabijać? Gdy ktoś tego zabrania, to nagle jest darcie ryja, bo odbiera się wolność słowa? Czy wy jesteście normalni, że cieszy was fakt, że teraz setki anonimowych kont może znęcać się nad innymi, pisać o tym jak bardzo się nienawidzi lewactwa, Żydów i że najlepiej to by ich można pozabijać? WTF?

#neuropa #bekazprawakow #twitter #elonmusk
Cukrzyk2000 - Zaledwie 24 godziny od przejęcia Twittera przez Muska, a nagle wypłynęł...

źródło: comment_16670437203B2MS9DjCHFbm1oIAa61UZ.jpg

Pobierz
  • 105
Wolność słowa polega na tym, że ja mogę uważać, że x i y i z powinni wisieć (a na drzewach zamiast liści... ) a ty mozęsz uważać, że ja za takie gadanie powinienem iść do więzienia.


@LifeReboot: Wolność słowa to nie wolność od konsekwencji, i ja #!$%@? jaki ty jesteś niedorozwinięty z tymi swoimi wysrywami na ten temat
Mogę sobie w internecie pisać, że twoja matka daje dupy, ale jak twoja
Dlatego włąśnie takich dylematów nie powinno być i każdy człowiek ma prawo człowieka do wolności słowa. W tym do neinawidzenia ludzi z powodu np. koloru włosów czy życzenia śmierci bliźniemu.


@LifeReboot: wysrywasz swoje madrosci bezkarnie do internetu, czytaja to niepoczytalni ludzie, potrafisz sie domyslec skutków? maz Pelosi (sprawca wierzy ze wybory w 2020 byly sfalszowane, co sugerowaly twitty Trumpa i innych wykolejencow), Adamowicz (sprawca wierzy, ze PO sie uwzielo na niego)
@Cukrzyk2000
1. Naprawdę myślisz że w necie jesteś anonimowy? ( ͡º ͜ʖ͡º)
2. Cieszy mnie to, że każdy może pisać co chce. Dzięki temu widzimy psycholi i możemy ich zidentyfikować odpowiednio wcześniej, zanim dojdzie do tragedii.
3. Dzięki temu, że każdy pisze co chce widzisz jak naprawdę wygląda świat i jak kształtują się nastroje społeczeństwa
4. Tłumienie możliwości wyrażenia siebie prowadzi do frustracji jednostek.
@4191727801: > Czy podanie statystyk to znecanie sie? Czy napisac ze Żydzi nie sa gorsi od niemieckich SS bo aktualnie dokonuja zaplanowanej eksterminacji narodu palystynskiego?

to niezłe statystyki baranie, eksterminacja z 1,4 mln do 5,1 mln xD
@Cukrzyk2000:

Czy wy jesteście normalni, że cieszy was fakt, że teraz setki anonimowych kont może znęcać się nad innymi

np nad buczą, że prawde piszą. idź pociesz miasto , przytul sie do znaka albo coś
To jest wolność słowa według prawicy? Że można każdego wyzywać, negować ludobójstwa i chcieć zabijać? Gdy ktoś tego zabrania, to nagle jest darcie ryja, bo odbiera się wolność słowa? Czy wy jesteście normalni, że cieszy was fakt, że teraz setki anonimowych kont może znęcać się nad innymi, pisać o tym jak bardzo się nienawidzi lewactwa, Żydów i że najlepiej to by ich można pozabijać? WTF?


@Cukrzyk2000: Jak ktoś obraża PiSowców też
@Cukrzyk2000: "Jestem za wolnością słowa, ale..."

Za gównem jesteś a nie za wolnością słowa, nie da się być za wolnością słowa i zarazem być przeciwko "mowie nienawiści", a powód jest bardzo prosty.

Kto ustala co jest "mową nienawiści"? Rząd. Kto wymierza kary za "mowę nienawiści"? Rząd. I najpierw wezmą się właśnie za taką mowę jak nawoływanie do morderstw itd bo nikt tego nie lubi, a na końcu będziesz miał drugie Chiny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cukrzyk2000: No wcześniej było można wyzywać i obrażać tylko białych i tylko mężczyzn. Teraz można wyzywać i obrażać każdego, więc jest w pyte xD
Prawie jak na wykopie - możesz napisać wszystko na wszystkich z wyjątkiem Ukrainy.