Wpis z mikrobloga

Czego Ja oczekiwałem po tej gimbo animacji dla niespełnionych degeneratów otaku xD Serial to max 3/10 Totalne gówno, i nie wierzę że to powiem ale świat w CP2077 był 100x lepiej wykreowany niż jakieś japońskie DragonBall w kosmosie z maximum gore i nudity. Fabularnie jest to totalnie szrot, postacie są nieciekawe, i wszystko jest czarne białe. Dialogi są tak straszliwie napisane, brak jakiejś puenty czy czegokolwiek.

Jak ktoś mi powiedział, że to drugie Arcane to wyrzuciłem go ze znajomych, i nie chodzi mi o to że to anime którego nie lubię - bo GITS'a z 1995 wręcz ubóstwiam. Po prostu dzisiejsza jakość produkcyjna jest totalnym gównem, animacja jest gorsza niż z lat 90. Jedyny plus tego wszystkiego to całkiem dobra muzyka, i kolorystyka która jest całkiem urocza.
#edgerunners #cyberpunk2077 #cyberpunk #netflix
  • 7
@Logytaze: No, ale jak napisać coś o tym shitshowie xD Bohaterowie to jednowymiarowe-czaro białe wydmuszki, pisane przez licealistę. Zachowują się w jakimś high-school drama show, ich dialogi są beznadziejnie napisane i brzmią jak z gry przeglądarkowej albo Raid Shadow Legends. Animacja jest beznadziejna, wytnij ciekawy zabieg artystyczny charakterystyczny dla tego świata z grą świateł i zostaje Ci drewniana animacja poklatkowa na równi z Samurajem Jackiem z 2001roku. Polecam Ci jeszcze raz
Animacja jest beznadziejna, wytnij ciekawy zabieg artystyczny charakterystyczny dla tego świata z grą świateł i zostaje Ci drewniana animacja poklatkowa na równi z Samurajem Jackiem z 2001roku.


@Espada97: Każdy kto posiada jakąkolwiek wiedzę o grafice i animacji odpowie ci, że Samurai Jack jest wizualnym arcydziełem. Tym śmiesznym zdaniem podsumowujesz cały swój wywód o Edgerunners.