Wpis z mikrobloga

Poniższa ulotka oraz plakat wcale nie są wymierzone w Polaków - one są wymierzone w odpowiednio brytyjski i niemiecki rząd XD

Bosak: „Stop ukrainizacji Polski” to hasło, które jest wymierzone nie w Ukraińców a w polski rząd

Swoją drogą fajnie widać, jak konfiarze robią damage control po wielkich sukcesach #stopukranizacjipolski i zdaniu sobie sprawy, że łatka onuc skazuje ich na krążenie koło progu - na swoim twitterku Braun też już wrócił do bredzenia o "plandemii" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #konfederacja #bosak #ukraina #wojna #rosja #prawicowizdrajcy #neuropa #polityka
M.....a - Poniższa ulotka oraz plakat wcale nie są wymierzone w Polaków - one są wymi...

źródło: comment_1667018937NeRl6Bv7Ehj7YNRJVRdHOE.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • 1
@maximilianan swoją drogą to ciekawe jak oni mogli tam dopatrzeć się "ataku" chyba walą zgłoszenia hurtowo nawet tego nie czytając xD
A co do pokuty na jasną górę, to wystarczy pierwszy lepszy koscioł, cerkiew, meczet, synagoga a nawet sala niebios jehowych. W ostateczności, 3 posty dziennie szkalujące Brauna przez tydzien xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@maximilianan: ja nigdy nikomu komentarza nie zgłosiłem i nawet nikogo na czarnej nie mam xD ale jeśli to co mówisz jest prawdą to ja już nie wiem bo prawaki twierdzą że moderacja to lewaki xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MglawicaKraba: coś się zepsuło, więc napiszę jeszcze raz

przeczytaj broszurkę lewaku. Tu chodzi o rozdawnictwo a nie o wzbudzanie nienawiści do innych nacji! A że nazwa #stopukrainizacjipolski , to tylko taki chwyt by się ludzie zainteresowali i to w ogóle nic a nic nie ma wspólnego z Ukraińcami ZERO, tu chodzi o PiS debilu!
  • Odpowiedz