Wpis z mikrobloga

Poniższa ulotka oraz plakat wcale nie są wymierzone w Polaków - one są wymierzone w odpowiednio brytyjski i niemiecki rząd XD

Bosak: „Stop ukrainizacji Polski” to hasło, które jest wymierzone nie w Ukraińców a w polski rząd

Swoją drogą fajnie widać, jak konfiarze robią damage control po wielkich sukcesach #stopukranizacjipolski i zdaniu sobie sprawy, że łatka onuc skazuje ich na krążenie koło progu - na swoim twitterku Braun też już wrócił do bredzenia o "plandemii" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #konfederacja #bosak #ukraina #wojna #rosja #prawicowizdrajcy #neuropa #polityka
Pobierz M.....a - Poniższa ulotka oraz plakat wcale nie są wymierzone w Polaków - one są wymi...
źródło: comment_1667018937NeRl6Bv7Ehj7YNRJVRdHOE.jpg
  • 39
@MglawicaKraba: dla mnie obie grupy są siebie warci... jedni nazywają mnie lewakiem, drudzy konserwą, a ja jestem Mojs... po prostu nie wszystko jest białe lub czarne. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale będzie jak mówisz, zawsze jest... wykopowe konserwowo-neuropkowe koło toczyć się musi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@MglawicaKraba: Akurat ten gość ewoluował w kompletnego pisiora i to co bełkocze nie ma już najmniejszej wartości. Zaczęło się od trollingu: na złość rzekomej neuropie będe wspierał pis dla jaj, skończyło się jak zawsze, wchłonięciem. Nie jest tajemnicą że konfederacja to tylko przejściowa forma przed pisowcem.
@MglawicaKraba: dowodem na istnienie neuropis jest fakt, że neuropa atakuje Jedyna Racjonalną Opozycję ®™ przez co pis wygra następne wybory. Atakowanie każdego oprócz pisu i konfy w wydaniu konserw nie ma oczywiście takiego skutku, więc kolejny raz potwierdza się teza o istnieniu neuropisu.
Ciśnieniesz po konfie? Jesteś neurkpisowcem.
Ciśniesz po pisie? Neuropisowiec.
Nie ciśniesz po po czy razem? Neuropisowiec.

Gdyby mózg człowieka przypominał kłębek wełny, mózg prawaka miałby postać centymetrowego, sztywnego