Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
Oho, nie wystarczy już prawie 10 miesięcy wojny żeby zauważyć pewne schematy - trzeba wyprodukować propagandowy, polaryzujący wysryw o okropnych Polakach i biednych uchodźcach sprowadzonych przez ziemniaczanego księcia z polecenia pewnego kremlowskiego goblina (oczywiście z kieszeni podatnika).

#wojna #ukraina #bialorus
Pobierz manualnyautomat - Oho, nie wystarczy już prawie 10 miesięcy wojny żeby zauważyć pewne...
źródło: comment_1666988580lkSwpLiRN1rig7B3f6IQND.jpg
  • 13
@manualnyautomat:

łatwo można stracić z oczu to, co najważniejsze


Tak #!$%@?, najważniejsze jest to że ta banda pod granicą siłą próbowała wtargnąć do naszego kraju, narażając naszych żołnierzy i inne służby na ryzyko utraty życia, nie obchodzi mnie to że zostali użyci jako marionetki wąsatego cwela i jego kochasia - szympansa z Moskwy.

Tak jak piszecie, 11 miesiecy wojny, masowe groby pomordowanych 500km od naszej granicy, hekatomba Mariupola, kilkadziesiąt(kilkaset?) tysięcy porwanych
@SiegfriedvonMarienstadt: zawsze można było zrobić coś lepiej, wiadomo.

Jednak mimo wszystko służby wywiązały się że swej pracy najlepiej jak mogły, nie doszło do żadnej większej tragedii, nikomu nie puściły nerwy, każdy zachowywał się tak jak na profesjonalistę przystało. Też szkoda mi było gdy widziałem zdjęcia małych dzieci marznących na granicy, ale koniec końców uchodzcy znajdowali się po białoruskiej stronie granicy i to na Białorusinach ciążyła odpowiedzialność za ich los. Na władzach
@manualnyautomat: I w takich momentach cieszę się podwójnie, że nie tylko sam zagłosowałem na Dudę, ale i pomogłem dojść do wybroczej urny mojej prawie stuletniej babci, by otrzymał jeszcze kolejny głos. Było gorąco. Trzaskowski to niech się lepiej zajmie, np. żeby powtórka z szambem się nie powtórzyła.
I jak oni chcą wygrać z pisiorami i odzyskać zaufanie społeczne!? Promując takie akcje?


@Heroina340: Zanim ktokolwiek jakkolwiek kogokolwiek nazwie - termin "opozycji totalnej" został wymyślony przez Schetynę. De facto przewodniczącego opozycji w tamtym czasie.

I to jest właśnie przejaw tej totalności - sprzeciwianie się wszystkiemu, do czego dąży PiS. Teraz to są jacyś imigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu. Ale wcześniej to byli dawni agenci SB, albo jakieś wiece walki
@vrNFWrUew3D4Rgz: niestety PiS oprócz #!$%@? gospodarki, niszczeniu sądownictwa i skłócaniu nas z UE potrafi dobrze w PR oraz ma za przeciwników taką opozycję jaką ma...
Widzę co pisiory robią z gospodarką, widzę ich pchanie nas w jakieś socjalistyczne paranoje z których leczyliśmy się przez ponad 25 lat... Ale obawiam się że opozycyjni po dojściu do władzy byli by tak samo miaucy w stosunku do kacapii jak zachodni przywódcy, nie wiadomo co