Wpis z mikrobloga

Denerwuję mnie to, że nigdy nie będzie mi dane uprawianie seksu i czerpanie z tego przyjemności, a w międzyczasie gdybym był kobietą to bym miał seks na wyciągnięcie ręki i możliwość korzystania przyjemności z niego.

W dodatku jako brzydki i niski mężczyzna mam 0 zainteresowania ze strony płci przeciwnej, a brzydkie i niskie kobiety nie mogą się odpędzić od spermiarzy i innych co do nich piszą na social media
#przegryw #rozowepaski #p0lka #logikarozowychpaskow #tinder
  • 24
a w międzyczasie gdybym był kobietą to bym miał seks na wyciągnięcie ręki i możliwość korzystania przyjemności z niego.

a brzydkie i niskie kobiety nie mogą się odpędzić od spermiarzy i innych co do nich piszą na social media


@tylkoponsfw: grindr to protip ale imo atemcja spermiarzy i mozliwosc uprawiania seksu z nimi to niekoniecznie musi byc taki wygryw, jakim Ci sb jawi
@herbatawmleku: Niebieskie włosy bo cosplay, czy poza wykopem jesteś skrajnie lewicową julką z twittera?

Nie wiem co odpowiedzieć, jestem zszokowany tym, że jako brzydka, niska kobieta nie masz żadnego zainteresowania ze strony płci przeciwnej jest to dla mnie tak niewyobrażalna rzecz, jak dla przeciętnej kobiety to, że dla mężczyzny seks nie leży na ulicy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tylkoponsfw: mam niebieskie włosy, bo w brazowych zawsze było mi źle. Mam dość lewicowe poglądy, ale to głównie dlatego, że moją ideologią jest coś w rodzaju anarchi, ale wiem, że to nigdy nie nastąpi. Chce po prostu by ludzie byli wolni i szczęśliwy nie robiąc innym krzywdy
@tylkoponsfw: #!$%@? nie wiem, z jednej strony widac jak na dloni ze kobiety maja prosciej o seks, ale z drugiej sam bedac na studiach widze takie dziewczyny ktorymi serio nikt sie nie interesuje i one same tez nic nie robia w tym kierunku. I nie mam tu na mysli tylko ulańców ale zwykle dziewczyny, ktore po prostu czesto maja nieatrakcyjna twarz co w polaczeniu z introwertyzmem jest zabojcza mieszanka. Na pewno