Wpis z mikrobloga

Denerwuję mnie to, że nigdy nie będzie mi dane uprawianie seksu i czerpanie z tego przyjemności, a w międzyczasie gdybym był kobietą to bym miał seks na wyciągnięcie ręki i możliwość korzystania przyjemności z niego.

W dodatku jako brzydki i niski mężczyzna mam 0 zainteresowania ze strony płci przeciwnej, a brzydkie i niskie kobiety nie mogą się odpędzić od spermiarzy i innych co do nich piszą na social media
#przegryw #rozowepaski #p0lka #logikarozowychpaskow #tinder
  • 24
  • Odpowiedz
W dodatku jako brzydki i niski mężczyzna mam 0 zainteresowania ze strony płci przeciwnej,


@tylkoponsfw: Nic ci nie zostało jak skupić się zarabianiu pieniędzy i chodzeniu na siłkę. Ja nie mam takiego komfortu. Różowe zabierają mi mnóstwo czasu. Wykorzystaj swój potencjał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tylkoponsfw: jakbyś był kobietą to najprawdopodobniej żeby czerpać przyjemność z seksu musiałbyś to robić z kimś kto cię kocha i będzie kochał, a mało facetów dziś to oferuje. Uprawiając seks bez miłości miałbyś wyrzuty sumienia że dajesz się wykorzystywać jako zabawkę na jeden numerek i że zyskujesz reputację #!$%@? której nikt nie będzie szanował ani kochał, bo faceci z #!$%@? się nie wiążą - tylko ruchaja. Wiążą się z szanujacymi się
  • Odpowiedz