Wpis z mikrobloga

@Ktore_to_juz_konto: moje zaimki to #!$%@?/co
A tak szczerze to o co chodzi z tym deadnamem jak jesteś pełnoletnia to idź do urzędu i sobie zmień to wtedy każdy będzie do ciebie mówił tak jak będziesz chciała. A tak to nawet jak profesor jest uber tolerancyjny to będzie czytał jak ma na liście bo
1) taki student jest po prostu na liście i żaden inny
2) pewno ma ważniejsze rzeczy do pamiętania,
@Fugi88888: wg. mnie, to przemyślana gra polityczna, eksponują takie upośledzone ekstrema, by wam ośmieszyć jakąkolwiek walkę o swoje prawa, no bo jak macie walczyć, gdy sami walczycie między sobą się zagryziecie, bo z jednej jest jakiś Bąkiewicz - co ogłosił upadłość posyłając dziesiąt ludzi w długi, a z drugiej chora psychicznie baba, co się o zaimiki czepia.

Uj, z gospodarką, uj z tym jak za nasze robią za setki milionów PLN
@Ktore_to_juz_konto: Jak ona jest taką zestresowaną trzcinką, to serio - co robi na pedagogice? Ja bym powiedział tak - jak ma się skupić i czytać literaturę profesor, który musi pamiętać, ze Julka to jest dead name i do tej ma mówić teraz Kryspin, a to jest niebinarne i musi mówić "wy", a tamten się identyfikuje jako pies? Może dla profesora to też stres? I w ogóle typiara powiedziała "wykładowczyni", a wcześniej
No wypełnia (jej,temu,temowi,onemu,nikomu) całą przestrzeń w głowie. Nie ma jak się uczyć. Niech idziu do pracy. Rozbawiła mnie ta wypowiedź. Nie dlatego że jest to osoba innozaimkowa. Jak dla mnie można się czuć trzepaczką do jajek i trzeba to uszanować. Ale ta wypowiedz jest głupia i tyle.