Wpis z mikrobloga

@MasterOf8: Co trzeba mieć w głowie, żeby kupować te kurniki nad strumykiem na szarym końcu miasta w cenie dobrych apartamentów z centrum? O ile deweloper nie daje na nie ze 30% zniżek po negocjacjach, a ceny są tak #!$%@? tylko po to, żeby Janusz mógł się cieszyć, że tak dużo wynegocjował, to te ofertowe ceny są jakimś nieporozumieniem. Za 1-2k z metra mniej możesz kupić sobie spokojnie coś na Sępolnie,
  • Odpowiedz
Dokładnie to samo uważam, dlatego pytam czy daje te 20-30% ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MasterOf8: Ale z tego co wiem, to nie dają. Teraz może jakieś 20k byś uhandlował ale ogólnie to raczej większość schodziła tam po tych chorych cenach. Nie wiem jak oni to robili. Chyba magia marketingu i przekonanie ludu, że jak drogo, to musi być ekskluzywnie.
  • Odpowiedz
Kupilem za mniej 3x wieksze we Wro. Pozdro.


@marsjanin2012: czyli oglądałeś mieszkanie 30 metrów, a na koniec wziąłeś 90? I gdzie kupiłeś mieszkanie za ~4k/m2? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ogau: Nie powiem Ci ale byly. To bylo gdy powstawaly te kolejne budynki przy marinie, kilka lat temu. Podobalo mi sie ze maja narozne okna wielkie itp itd. Ale cena byla juz tak glupia za to ze odpuscilem. Udalo mi sie kupic cos znacznie, znacznie lepszego i nowego. Zadne Jagodno czy inne gowno jak Brochow. A mieszkanie mam jeszcze wieksze niz to co podales. Ogladalem mieszkania wieksze niz 30, kilka
  • Odpowiedz
@Ogau: nie zdradzam na sieci osiedla, to nie kozanow ze jestes anonimowy. Olimpia mi sie podobala ale nie wiem jak tam z transportem niby tramwaj blisko ale czy ceny nie sa obecnie "z czapy" i czy to sie nie zrobilo typowe sloikowo gdzie auta paruja nawet w piaskownicy i ciagle problemy z mieszkancami typu wyjacy pies czy dresiarz raper wali na caly regulator. Nie wiem. Ten gosc wyzej juz szuka
  • Odpowiedz