Wpis z mikrobloga

@marsjanin2012: I sprawdziłem wszystko, zamówiłem nawet gościa technika żeby zobaczył. Na chłodno wszystko wygląda dobrze i opłaca się kupować i też można fajnie zrobić, bo jest fajny rozkład. Aleeeee nie jestem super przekonany, ale chyba zawsze tak jest ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: komórka jest, garażu nie ma ale sporo osób wynajmuje więc jakoś ogarnę
Celowałem głównie w ostatnie piętro bo wolę założyć klime niż słuchać skaczących bombelków których już słucham przez 2 lata.... :(
@Darth_Gohan: Na Olimpi? Tramwaj ma tam za jakiś czas być + fajne widoczki. Chyba nie tak źle. Jedynie ta cena zaporowa, 12-13k/m
  • Odpowiedz
@MasterOf8 No, ale tak to brak wyjazdu sensownego w jakakolwiek stronę miasta. Usługi tak średnio. Tereny zielone? Niby są, ale też nie urywa wyborem.
Widoczki też nie z każdego bloku i mieszkania.

@marsjanin2012 jak powyżej 6 czy 7 lat to fakt ciut inaczej jeszcze wyglądały ceny i chęć negocjacji u developerów.
  • Odpowiedz
nie zdradzam na sieci osiedla, to nie kozanow ze jestes anonimowy.


@marsjanin2012: xD. Zaraz cię ktoś wystalkuje, bo napiszesz, że mieszkasz na Krzykach albo Psim Polu xD
  • Odpowiedz
I mowie ze kupilem kilka lat temu ale mniej niz 10, gdzie standardowa cena za byle gowno byla 6000.


@marsjanin2012: nie, ty mówisz, że kupiłeś 3x taniej, niż było w Olimpia Port ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ogau: nie, czekaj nie taniej ale 3x wiecej metrow kw za pratycznie ta sama kwote. Jest roznica, mozesz dostac do mieszkania metry ktorych nikt nie liczy np garaz. Ja wliczylem cala pow. jaka ma dostepna. I jest tego 3x tyle co na Olimpii.
  • Odpowiedz