Wpis z mikrobloga

@krowi_placek: mocz z kranu xD
zagadka : jak kanalizacja mogła się połączyć z wodociągiem tworząc zamknięty obieg?
rozwiązanie zagadki : many miał obsikane ręce i wszystko mu pachniało moczem
@CytrynowySorbet: no skoro pisze o umywalce to chyba nie chodzi mu o takiego zwykłego toja tylko rozumiem, że to taka publiczna toaleta jak jest właśnie przy placu zabaw np. koło amfiteatru albo na kościuszki
chyba, że w tych klasycznych tojach są teraz umywalki to jeszcze bardziej zdziwiony jestem
@Kiciket: nie ma


@Lefty są, tak jak pisze @Kiciket. Tydzień temu osobiście korzystałem z takiego przy Arkonce. Jak wchodzisz to po lewej jest pisuar i mini umywalka. Wodę do umywalki pompujesz nogą.

Do tej pory nie myłeś rąk po korzystaniu z toia?
@virtroy: Eh #!$%@? serio muszę Ci tłumaczyć bezsens tych waszych komentarzy?xd Zajebiście, że są i że się odlałeś przy Arkonce w tojku, który ma umywalkę z wodą na pompkę nożną, ale jak to się ma do postu? Post jest o tojku przy placu zabaw, a jak często widujesz tojki przy placach zabaw (które są przeważnie między osiedlami lub w parkach, a nie na jakiś #!$%@?)? Nie widujesz? No własnie i
@Lefty skąd pewność, że tamten toitoi nie miał umywalki w środku? Większość teraz je posiada.

Trollujesz bez sensu a teraz do tego dorabiasz jeszcze ideologię. Bait 2/10 bo odpisałem.
@Lefty Na Majowym przy placu zabaw jest. W Podjuchach przy placu zabaw jest. Nie wiem czy w tym roku, ale w poprzednim był też taki na pl. Wujka. Masz dokładne adresy i nie #!$%@? czegoś o czym nie masz dokładnej wiedzy.