Wpis z mikrobloga

@anonimowy_programista: Oczywiście że nie jest. Narazie jest dopiero na 6 miescu wśród firm z największą kapitalizacją (wyżej to apple, amazon, google, armamco i micosoft), dodatkowo wyceniena jest jedynie 4x bardziej niż toyota oraz wyżej niż wszystkie inne firmy motoryzacyjne na świecie. To oczywiście straszny potencjał do wzrostu, bo wyobraźcie sobie co będzie jak każda osoba na świecie, zamiast toyoty czy volkswagena czy używanego samochodu kupi sobie Tesla za jedynie 250k zł.
P/E Toyoty i VW i innych firm moto to coś koło 3-10. Pozatym, Forward to tylko prognoza, nie musi się sprawdzić. Ale co mnie to obchodzi, każdy inwestuje w to co ma ochotę.
@anonimowy_programista: Kolego szanuję Twoją robotę bo widywałem te wpisy i śledziłęm swego czasu akcję zbieram na teslę ale ten konkretny wpis to wygląda słabo. Uważam, że nie musimy się tu po głowach głaskać więc pozwól że wytknę kilka spraw:

1) Wrzuciłeś jedno hasło i poparłeś to jednym wykresem, niezby z resztą przystającym do postawionej tezy.
Nie wiem czy wiesz co mam na myśli ale to wygląda tak jak te wpisy ludzi