Wpis z mikrobloga

- Może i teraz jest źle, ale wiem że za "tamtych" byłoby jeszcze gorzej
- Dlaczego?
- No wiem po prostu że by było gorzej
- No spoko, ale powiedz mi dlaczego XD
- No po prostu tak by było, kradliby, Ukrainie by nie pomagali bo by granice zamknęli i by padła i ruscy by weszli

I tak to się gada z jednym z moich rodzinnych krewnych, byłoby gorzej bo wiem. I #!$%@?.

#tvpis #bekazpisu #ukraina #wojna #inflacja #gospodarka #polska
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thorrand: Dość oczywistym dla mnie jest, że obecna opozycja inaczej by się zachowywała gdyby była u władzy.

No i z pewnością mielibyśmy mniejszą inflację i mocniejszą złotówkę (choćby dlatego że Glapy by nie było na stanowisku).
  • Odpowiedz
#!$%@?ąc, że Ci ludzie nie powinni być w lesie, tylko na przejściu granicznym.


@Thorrand: Przecież byli na przejściu granicznym, łosiu. Gdy im je zamknięto przed nosem, po ponad dobie czekania podobno zrobili się "agresywni". Podobno, bo ilu z tych "agresywnych" było postawionymi białoruskimi prowokatorami, nie wiemy.

Stan wyjątkowy został ogłoszony po tym, gdy Twoi idole robili sobie show, m.in. biegając z torbą z biedry po
  • Odpowiedz
Przecież byli na przejściu granicznym, łosiu. Gdy im je zamknięto przed nosem, po ponad dobie czekania podobno zrobili się "agresywni". Podobno, bo ilu z tych "agresywnych" było postawionymi białoruskimi prowokatorami, nie wiemy.


@Andreth:

Czyli było ich przyjmować? xD

Wkurzacie mnie coraz bardziej. Chyba zagłosuję na ten PiS w przyszłym roku ;)
  • Odpowiedz
@vitovia: bo Merkel nie uruchomiła jednak NS2, gdy niemcy przejrzeli w końcu na oczy. W tym czasie, tuż przed samą wojną, Morawiecki zorganizował w Warszawie zlot putinistów, obwoził Le Pen z honorami godnymi głowy państwa.
  • Odpowiedz
@przeciwko78: ale byla niejako poslem putina w UE, to ona nazywala go przyjacielem europy i to ona w polaczeniu z francja uzaleznila europe od rosyjskich surowcow. To ona wraz z francja negocjowala w 2014 aby zalagodzic rosyjska agresje na krym. Dlaczego wiec nie nazywasz jej putinistka?
  • Odpowiedz
Ns2 nieuruchomila tylko z powodu naciskow ze strony stanow i wlk brytanii. Po co go budowala skoro nie zamierzala otworzyc? Mowisz jak kretyn albo platformowy troll. Ja obstawiam to drugie. Do wyborow jeszcze rok ale wasza aktywnosc widac juz od jakiegos czasu. Na szczescie historii zmienic nie mozecie
  • Odpowiedz
@vitovia: nie zdążyłem edytować.
Przecież wtedy już nie rządziła. Dawała się wodzić za nos putinowi, na czym się wzbogacił.
Masz rację, niech #!$%@?.
Mam tylko nadzieję że Niemcy w końcu zajarzyli czym jest rosja.
  • Odpowiedz
@Kadet20: Najgorsze w polskiej kaście politycznej jest to, że nie za bardzo wiadomo co któremu #!$%@?. W sensie, może gdyby zamiast pisu była opozycja byłoby lepiej. Ale czy ktokolwiek gotów byłby "dać sobie rękę uciąć", że tak faktycznie by było? Wątpię.
  • Odpowiedz