Wpis z mikrobloga

- Może i teraz jest źle, ale wiem że za "tamtych" byłoby jeszcze gorzej
- Dlaczego?
- No wiem po prostu że by było gorzej
- No spoko, ale powiedz mi dlaczego XD
- No po prostu tak by było, kradliby, Ukrainie by nie pomagali bo by granice zamknęli i by padła i ruscy by weszli

I tak to się gada z jednym z moich rodzinnych krewnych, byłoby gorzej bo wiem. I #!$%@?.

#tvpis #bekazpisu #ukraina #wojna #inflacja #gospodarka #polska
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

za tamtych, mających niemieckie ciągoty każde piardnięcie, nawet cichacz, mogłoby mieć miejsce dopiero po konsultacjach z niemcami. Coś tak mi się to widzi
  • Odpowiedz
@Kadet20:

No przecież (jeśli brać to na poważnie) opozycja chciała w czasie covida zamykać więcej, bardziej, na dłużej – czego konsekwencją musiałby być większy dodruk, co doprowadziłoby do większej inflacji :)

Przecież to opozycja na jesieni 2021 r. torpedowała działania SG. w walce z imigrantami zwożonymi na polską granicę przez
  • Odpowiedz
@przeciwko78:

Ale komu? Czyli imigranci na granicy w 2021 r. nie byli przygotówką pod wojnę? :)

Komu jeszcze nie wierzę? Opozycji? Która chciała zamykać gospodarkę szybciej, na dłużej i bardziej? Przecież tego się domagali (poza konfederacją) :D

Co jeszcze jest nieprawdą? W 2014 r. graliśmy pierwsze skrzypce w sprawie Ukrainy? :D Nawet nie byliśmy przy stole ;)
  • Odpowiedz
@Thorrand: Polska nie jest w stanie wojny, ona toczy się na Ukrainie. To była próba destabilizacji UE, co ochoczo podjął PiS organizując stan wyjątkowy i strasząc naród. Nie groził nam przecież milionowy zalew.
Pamiętaj że Morawiecki to stronnik le pen, orbana czy salviniego.
  • Odpowiedz
@przeciwko78:

Co za brednie? Imigranci bezpośrednio zagrażali nam, nie EU. Co mnie obchodzi Unia Europejska, kiedy na granicy mam tysiące niebezpiecznych mężczyzn?

Stan wyjątkowy został ogłoszony po tym, gdy Twoi idole robili sobie show, m.in. biegając z torbą z biedry po
  • Odpowiedz
@Kadet20: Nie wie, tylko przypuszcza. Ale to jeszcze nic. Ja się spotkałem z teorią, że stany tam gdzie przyjdą inwestują i rozwijają biznesy bo muszą pokazać, że są dobre, bo muszą walczyć z alternatywą w postaci Rosji/Związku Radzieckiego no i obecnie Chin. Gdyby USA dominowały na całym świecie i nie miały rywali, to by była jeszcze większa #!$%@? niż na prowincji Rosji, a wszystko szłoby do USA (w końcu kiedyś
  • Odpowiedz
@przeciwko78:

Humanitarnie pomagamy uchodźcom... przed wojną... spowodowaną przez Putina – a nie agresywnym, dziwnym ludziom, których Putin zwoził na naszą granicę...

#!$%@?ąc, że Ci ludzie nie powinni być w lesie, tylko na przejściu granicznym. Ukraińcy jakoś potrafią z nich korzystać ;)

A co do zmanipulowanego klauna, to tak... widzę tu jednego takiego xd
  • Odpowiedz
@Thorrand: tamtych też trzeba było potraktować humanitarnie. I to było do ogarnięcia, ale ochoczo podjęto grę z putinem. To normalne gdy ma się putinistów za przyjaciół, wymieniłem ci ich wcześniej, z tym nie masz problemu. Łykasz pisowski przekaz że aż przykro na to patrzeć.
I skończ z bzdurami o przejściach granicznych bo tam tak samo ich traktowano jak w innych miejscach.
  • Odpowiedz