Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki ()
W dzisiejszym #rozdajo do zgarnięcia bardzo popularna w Ameryce i Kanadzie Nu Finish Car Polish Emulsja do karoserii 473ml.

Dodatkowo taką samą nagrodę wygra w konkursie Mirek lub Mirabelka z największą ilością plusów w komentarzu.

Mam też prezent dla osób pechowych Rabat 10% na kategorię - kosmetyki do autodetailingu oraz na gąbki i mikrofibry

kod: 1-UY20-71PP ważny do 2022-11-30

#motoryzacja #autodetailing #zadarmo #cebuladeals #carboners #cardetailing

Zasady są następujące:
1. Plusujecie ten wpis, dzięki czemu bierzecie udział konkursie (do 28,10,2022, do godz. 15:30).
2. Zielonek nie uwzględniamy w konkursie
3. Wysyłka po uzyskaniu danych do wysyłki.

Powodzenia!
rajdlafurypl - Czołem Mirki i Mirabelki (づ•﹏•)づ
W dzisiejszym #rozdajo do zgarnięcia...

źródło: comment_1666877671bKfontzouAfWKh1kEO5ite.jpg

Pobierz
  • 39
@rajdlafurypl: a ja mam pytanie trochę z innej bajki ;) Mam w kuchni fronty jak w linku poniżej (inny kolor) i podczas czyszczenia trochę je porysowałam. Są to drobne i płytkie rysy. Myślicie, że środek do pielęgnacji karoserii sprawdziłby się też w takiej sytuacji? No i co możecie polecić na uzupełnienie takich braków?
Jest to jak najbardziej poważne pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.ikea.com/pl/pl/p/kallarp-drzwi-polysk-ciemny-czerwonobrazowy-50428293/
@justypl: Pokryte folią o wysokim połysku; łatwe w czyszczeniu.(i tutaj niestety wiem że nie pomoże bo musiały być lakierowany a nie nałożona folia.

Czytając informacje o produkcie wyczytałem też taką informacje ;)
,,Bezpłatna gwarancja 25 lat. Warunki gwarancji znajdziesz w broszurze."-sprawdził bym broszurę czy wada nie kwalifikuje się do gwarancji sam osobiście nie korzystałem z systemu gwarancji IKEA ale mam znajoma która każdą skazę reklamuje i wiem że wychodzi tym na
@rajdlafurypl: Szkoda, ale dzięki za odpowiedź, bo zaoszczędzę nie kupując czegoś co nie pomoże. Gwarancja niestety nie obejmuje kiedy ktoś aż nadto wczuje się w czyszczenie ;) Całe szczęście, to nie jest jakiś straszny problem, bo też mało widoczny.