Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #motocykle

ehh kupiłby chłop takiego bandita gsf 600, ale w małopolsce 5 ofert, daleko bo przy samej granicy, drogo i po ślizgach co widać na zdjęciach

trudniej jest motocykl znaleźć niż prawko zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 18
  • Odpowiedz
@Panas: Nie wiem jaki masz budżet, ale ja w tym sezonie (mój pierwszy na A) wynajmowałem na "średnioterminowy" i gorąco polecam. W sierpniu na miejskim, we wrześniu na chopperku, a w październiku na miejsko-turystycznym. Wyszło mi średnio 2000zł/mc. I cieszę się, że tak zrobiłem - dzięki temu nie kupię MT-07 na którym się szkoliłem i po kursie uznawałem za jedyną opcję.
  • Odpowiedz
@skylerdw: o ja tam tej yamahy nie lubiłem na kursie xD Zresztą za mała na mnie, instruktor śmiał się że wyglądam jak niedźwiedź z rosyjskiego cyrku na monocyklu

@bocznica: nie rozumiem o co biega? :D Poza tym że ten samochód wygląda kosmicznie głupio z tym tyłem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@skylerdw: za 3 miesiące zapłaciłeś 6000 zł, za tyle to ludzie maszyny kupują. Nie każdego na to stać
@Panas: szukaj na FB! Głównie grupy motocyklowe. Od razu po postach można sprawdzić czy sprzedawca to dzban czy jednak gituwa ziomek ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobre sztuki schodzą na pniu, padaka długo stoi
  • Odpowiedz
@Panas: kupiłem bez ślizgu, zrobiłem ślizg ale technicznie motocyk nadal sprawny. Połamałem i przetarłem plastiki i trochę siebie. Moto działa i jeżdżę dalej. Nie każdy ślizg oznacza uszkodzenia.

Plastiki pokleję w zimie, chociaż nachodzi mnie myśl, aby przetrzeć go papierem ściernym i postukać młotkiem aby zrobić projekt postapo. Motocykl tani i dobry, szkoda sprzedawać za parę groszy.
  • Odpowiedz