Wpis z mikrobloga

Dzisiaj króciutko, bo lecę na meczyk. Jednym z walorów kolekcjonerskich są dla mnie arty na kartach. Mam swoich ulubionych artystów, style, wybrane ilustracje, które do mnie przemawiają. Dzisiejsza karta, Angelic Curator, to jeden z moich ulubionych artów z pierwszych lat zbierania. Jakaś taka fajna gra cienia. Przez lata wyszło wiele kart, których arty lubię znacznie bardziej, ale z sentymentu chciałem kupić tego Curatora w wersji foil Mint. Niestety Niemiec przysłał takiego EX-, ale po krótkim tłumaczeniu zwrócił całą kasę, więc już trudno. Co ciekawe, Curator doczekał się erraty – oficjalnie jest to Angel Spirit.
Pewnie jeszcze wrzucę arty, które bardziej lubię, ale do tego mam sentyment. A jakie są Wasze ulubione arty?

#mtg #magicthegathering #mtgna30procent
ckiler - Dzisiaj króciutko, bo lecę na meczyk. Jednym z walorów kolekcjonerskich są d...

źródło: comment_1666807393iI0UJ4PW5QEPum9ftp6m1M.jpg

Pobierz
  • 12
@smiech2 morphling piękna karta, na pewno rk post pojawi się w moich wpisach, ponieważ jest autorem arta jednej z moich najbardziej sentymentalnych kart
@ckiler: Taaak zdecydowanie, wydaje mi się, że Seb często czerpie z twórczości Beksińskiego, widać to też w niektórych artach z najnowszej ravnici