Wpis z mikrobloga

Najlepsze nieruchomości nie spadną, zgoda. Ale tu chodzi o Złotą 44, czy jakiś inny unikat w skali całego miasta, a nie Nova Osiedlova Oxygen Plaza ogrodzona siatką z Castoramy, której prestiż polega na tym, że niedaleko jest metro XD Najczęściej to co januszariat uważa za prestiżowe, dobre i wybitne to zwykła, masowa deweloperka, która podczas kryzysów leci właśnie najbardziej.

#nieruchomosci #ekonomia #gospodarka #wkpinvestments
  • 14
@czlowiekonauta
To na Mokotowie przy metrze rosna
Tylko pytanie czy szukasz kawalerek,dwa pokoje czy trzy w wzwyz- bo to ma znaczenie.
Duze mieszkania( 3 pokoje+)albo maja ceny z ubieglego roku,albo nizsze - tutaj sie zgodze
@mickpl: kolega chyba pd niedawna na nieruchomości zerka - ja jestem jakaś wyjątkowo stara jak na ten portal i mieszkania sobie co jakiś czas wymieniam od lat ponad 15 i wiem, że te wszystkie Nove Osiedlowe Oxygen Plazy obrastają z każdym rokiem w infrastrukturę - jakieśtam jednak się buduje nowe szkoły, przedszkola, żłobki, kafejki, ścieżki rowerowe, linie metra i tramwajowe itp. I często teraz widzę osiedla, gdzie moi znajomi kupowali pierwsze
@mickpl: ale to rynek decyduje a nie spadkowicze. Rzeczy sa tyle warte ile ktoś jest w stanie za nie zapłacić. Zaklinanie rzeczywistości nic nie da skoro 10 osób będzie gotowych zapłacić więcej. Inna sprawa to podaż.

Od roku szukam fajnej dzialki w pewnych okolicach. Jestem gotowy zapłacić dużo ale po prostu nie ma nic ci by mi się spodobało