Wpis z mikrobloga

@Atsawed: wszystko zależy, ale w Łodzi raczej w tym samym tygodniu bez problemu umówisz, wszystko zależy od tego, jak bardzo do dzielnic sobie ograniczysz. Umawianie jest online przez ich apkę (nie wiem jak jest w luxmedzie), jakość lekarzy - zależy od lekarza. Trafiłem na super lekarzy, trafiłem też na takich co robili na szybko, ale ogólnie można powiedzieć, że jestem zadowolony za te pieniądze. Krwi nie pobierałem - takie badania -
@Atsawed: mam PZU i mogę polecić ( ͡° ͜ʖ ͡°) korzystam we Wrocławiu i Rzeszowie głównie, dostępność lekarzy zależy od specjalizacji, ale zazwyczaj nie czekam dłużej niz tydzień, badania diagnistyczne i z krwi też bez peoblemu, trzeba tylko wspomnieć o nich na wizycie, jak chcesz sobie coś zrobić. Czasem korzystam z teleporady i tez jest okej. Jak za te pieniądze to mogę polecić :)
@Atsawed: warto się zastanowić nad zmianą i ubezpieczeniem zdrowotnym w PZU. Dostęp do badań zależy od wyboru danego pakietu. Jeśli chodzi o wizyty, czas oczekiwania na termin to 5 dni roboczych do lekarza specjalisty i 2 do internisty (bez podania określonych preferencji, jeśli chodzi o np. o konkretnego lekarza czy godziny).
Bardzo wygodną opcją jest też możliwość otrzymania recepty czy skierowania (które wystawia lekarz), bez konieczności wizyty w przychodni.