Wpis z mikrobloga

Kurde Mirasy mój pomysł musi zostać przekazany dla potomnych, bo się różowa nie zgodziła na jego realizację, bo niby za ostry.

No więc robimy parapetówke w halloween w naszym domku letniskowym. I będziemy stroić dom. Obok domku jest dobudowana taka szopa. Ogólnie to chciałem, aby szopa nie była zamknięta na kłódkę i można ją było podczas imprezy bez problemu otworzyć. Już tłumaczę czemu. Na drzwiach szopy byłyby znaki typu "Niebezpieczeństwo!", "Nie wchodzić", "Uwaga", "Ostrożnie" etc. Oczywix z racji, że kłódki by nie było, dom byłby zajebiście przystrojony to któryś z gości prędzej czy później na pewno chciałby do szopy zajrzeć.

Po otwarciu drzwi zobaczyłby na ścianie zdjęcie papieża polaka z wyciętymi twarzami płaczących dzieci ułożonych w kształt pentagramu wokół XDDDDDD. Jakbym miał więcej hajsu na głupoty i łeb do elektroniki to bym dołożył jeszcze świecące na czerwono oczy i czujnik w drzwiach z dźwiękiem dziecięcego krzyku podczas otwierania XDD

Mi się mega podoba, bo byłaby to dodatkowa niespodzianka, no ale niestety różowa obawia się co pomyślą jej znajome (rózowa jest ze wsi wiadomo ile paulek tam znaczy). Z resztą nawet dla niej po 6 latach ze mną to się wydaje ciut za ostre. Chce ją chociaż przekonać, żeby powiesić tam chociaż samo zdjęcie pawulona bez niczego, bo co to za grzech i żadne szkalowanie przecież przypadeg zwykły XD

Możliwe, że ten pomysł nigdy nie zostanie przeze mnie zrealizowany, ale w mojej intencji jeśli ktoś też na halloween imprezę robi to może chociaż skorzysta.
#heheszki #halloween #2137 #wykopobrazapapieza
  • 9
Mi się mega podoba, bo byłaby to dodatkowa niespodzianka, no ale niestety różowa obawia się co pomyślą jej znajome


@ruda_stuleja: Sam szkaluję od dawna, ale tutaj posłuchałbym się różowego.

Osoby religijne mogą się poczuć urażone, a może nawet odebrać taką akcję jako osobisty przytyk w stronę ich religijności.

Jeśli masz RiGCz, to jako gospodarz powinieneś zrobić wszystko, by twoi goście czuli się uszanowani i zaopiekowani.