Wpis z mikrobloga

Zapłać ponad 1000 za klawiaturę. Poużywaj kilka miesięcy. Zauważ że shift jest luźny. Spróbuj go docisnąć. Odpada z kawałkiem ledwo się trzymającym. 3 miesiece uzywania. Ehh Logitech. A miałem wcześniej Razer za którego zapłaciłem 700, przetrwał 6 lat i kilka potopów (po części przestawał działać na kilka dni ale później wracał do życia).
Okazuje się że wiele ludzi ma ten problem a Logitech nie sprzedaje przycisków lepszej jakości. Trzeba wymienić klawiaturę na następną z tymi samymi przyciskami, czy zakup na dwa lata bo po gwarancji i kilku klawiaturach już nie kupię następnej.
Ale przynajmniej teraz mam pusta przestrzeń między fn a crtl
whoheis - Zapłać ponad 1000 za klawiaturę. Poużywaj kilka miesięcy. Zauważ że shift j...

źródło: comment_1666685594jeNW9jYvIiJ2kqQP7JwJiS.jpg

Pobierz
  • 92
@grzmotojebca: Allegro. Do tego teensy 2.0 za jakieś 50zł upolowałem żeby przerobić ją na USB, wrzuciłem Soarer's Converter z obsługą makr, wszystkie klawisze przerobione na clicky mod, zmieniłem ledy na pomarańczowe, wyczyściłem całość, a zżółknięte klawisze wybieliłem utleniaczem do włosów na słońcu.
W biurze się śmiali, że jak ktoś do mnie napisze maila z głupim pytaniem, to słyszy jak mu odpisuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tu jakaś
Rachey - @grzmotojebca: Allegro. Do tego teensy 2.0 za jakieś 50zł upolowałem żeby pr...

źródło: comment_1666736851sMasKjWpYFRAUtasYKscVr.jpg

Pobierz
@Speeedy:

@jonathanfist:

@a_jozewic: Wołam was jako, że wspomnieliście keychrona. Myślę nad K8 Pro z przyciskami Brown. Z tego co wyczytałem hot swappable. Kilka osób narzeka na jakość klawiszy ale z tego co widzę to można je kupić wszędzie, wiadrami :)

Będzie mi trochę brakować G915, ma fajne funkcje jak np podświetlanie ważnych klawiszy w danej grze. pokrętło do głośności i moim zdaniem lepszy wygląd (ale k8 pro tylko na