Wpis z mikrobloga

Zapłać ponad 1000 za klawiaturę. Poużywaj kilka miesięcy. Zauważ że shift jest luźny. Spróbuj go docisnąć. Odpada z kawałkiem ledwo się trzymającym. 3 miesiece uzywania. Ehh Logitech. A miałem wcześniej Razer za którego zapłaciłem 700, przetrwał 6 lat i kilka potopów (po części przestawał działać na kilka dni ale później wracał do życia).
Okazuje się że wiele ludzi ma ten problem a Logitech nie sprzedaje przycisków lepszej jakości. Trzeba wymienić klawiaturę na następną z tymi samymi przyciskami, czy zakup na dwa lata bo po gwarancji i kilku klawiaturach już nie kupię następnej.
Ale przynajmniej teraz mam pusta przestrzeń między fn a crtl
whoheis - Zapłać ponad 1000 za klawiaturę. Poużywaj kilka miesięcy. Zauważ że shift j...

źródło: comment_1666685594jeNW9jYvIiJ2kqQP7JwJiS.jpg

Pobierz
  • 92
via Wykop Mobilny (Android)
  • 158
@who_he_is: dlaczego kupujecie jakieś logitechy i inne razery?
Przecież za 1000zł to można złożyć zajebistą klawiaturę, samemu sobie wybrać switche, keycapy, układ, rozmiar, feeling, dźwięk i do tego ma się pewność że nic się nie rozleci.
Kupno klawiatury logitecha i innych popularnych firm jest jak kupno komputera gamingowego z jakiegoś media expert.
@Speeedy: a jakiś godny polecenia? Logitech zaproponował zwrot pieniędzy lub wymianę klawiatury więc jak najbardziej mogę zamienić. Chcę tkl i tacktile klawisze, nie za głośne ale żeby było czuć kliknięcie. Używam do programowania, opóźnienia nie mają więc dużego znaczenia.
giczna muzyka polskie rapsy na full lub jakieś gówno techno, przekleństwa na prawo i lewo lecą że na całej ulicy słychać, nawet policja nie pomaga bo przyjeżdżają żeby uciszyć te małpy a to pomaga na 10 minut. Właściciel budynku ma to głęboko w dupie mimo że wysyłam już z 20


@who_he_is: k...a co ma niezwykłego klawiatura za 1000zł ?! Pozłacane litery na klawiszach ??
@Bandurek: Biorąc pod uwagę inflację poprzednia kosztowała podobnie ale dla mnie była warta bo przez 6 lat miałem klawiaturę na której pracowałem i pisanie sprawiało mi przyjemność.