Wpis z mikrobloga

Hello darkness my old friend...
Diabeł mnie podkusił żeby to zainstalować. Coś tak czułem żeby nie oglądać całego nowego sezonu Egzorcysty dzisiaj na netflixie, ale #!$%@? tam - obejrzałem. Walszek dał z siebie mocne 31,27%.

No i jesteśmy. 2 lata w Ciebie nie grałem. Tzn grałem ale w stare wersje, te klasyczne Rebalance V2.1. Oho, widze że Likier pododawał 10 nowych klas i porobił 15 nowych jaskiń #!$%@? wi po co. A #!$%@?, gramy Łowcą Demonów czy jak on to tam nazwał. Czyli po prostu postać wyspecjalizowana pod używanie kuszy.

I fajnie! Bo kusze zawsze były tylko supportem do ściągania upierdliwych mobków, nikt nigdy nie grał kuszą jako główny build. A tutaj on to zrobił dobrze, prawdziwy main spec kusza z kilkoma fajnymi perkami. Tylko czemu #!$%@? znowu jest to jakaś z dupy gildia Łowcy Demonów, którzy niby są paladynami ale w sumie to nie, bo to jakiś ich odłam, osobny zakon, #!$%@?? No z dupy się pojawili na molo przy statku. Nie można było tego zrobić jako dołączenie do wyspecjalizowanej jednostki elitarnych kuszników będąc po prostu paladynem?!

Screen nie mój. Pustynia uśmiechu mnie czeka ale to dopiero za kilkadziesiąt godzin tej wspaniałej przygody.

#returning #gothic #egzorcysta #walaszek
Antorus - Hello darkness my old friend...
Diabeł mnie podkusił żeby to zainstalować....

źródło: comment_1666640882mubhX8NMIBqn7429uYersR.jpg

Pobierz
  • 8
@Antorus: Panie, returning 2.0 przez udziwnienie graficzne i celowo unowocześnienie poddał eutanazji klimat gothica i teraz mamy jakiś skyrim z duzym contentem. Najbardziej hejtowany mod returning rebalance v2.1 jest jedyny w swoim rodzaju i zaden mod nie może mu dorównać. Są nowości? Są. Są nowe gildie, pancerze, bronie? Jak najbardziej. Jest zachowany mimo tego klimat gothica? JEST. Tylko do tego addona do gothic 2 wracam, ale męczyło mnie stale brane strażnika
@Jarkendarion: no ja rebalance ograłem na początku tego roku i on wcale nie jest hejtowany. Hejtowany to jest właśnie New Balance - ale i tak to zainstalowałem bo 2 lata nie grałem i trochę aktualek ominęło.

Ale gram z 3 godziny i już mnie to #!$%@?. #!$%@? miliard questów wszędzie i ta dziwna grafika do tego. I granie z solucją na drugim ekranie mimo że przeszedłem to #!$%@? 10 razy w
@Jarkendarion: a wiesz co, #!$%@?ć to NB. Pograłem kilka godzin i stwierdam, że w to cholerstwo się nie da grać. New Balance? To jest kuźwa Zero Balance. 85 siły i najlepsza kusza jaką mogłem kupić u handlarza ledwo smyra jaszczura, potrzeba z 5 bełtów by to ukatrupić, zaś on ma mnie na 3 hity. W zasadzie to wszystko ma mnie na 1,2, góra 3 hity.

#!$%@? wszędzie potworów tyle, że aggruję
@BarszczSosnowskiego: ja w tym modzie jestem dobrze ograny i nie gram na jakichś posranych patchach typu rzeźnik 1.3.2.

Gram na 1.2 na normalnym pójdę pod zręczność łucznikiem. Wybór pancerzy dość ubogi niestety, podobnież z gildiami, nie ma takiej która by była dopasowana do tego playstyle. Zresztą tak samo było w czystym Gothic II NK, tyle że tam armory nie wymagały siły do ich ubrania.

Rebalance przeszedłem już wojownikiem i magiem, pora