Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest dla mnie największą zagwostką od początku wojny?
Ludzie popierający Rosję i Putina
Nie wiem jak wy, ale ja nienawiść do kacapów wyssałem z mlekiem matki(tak, zaraz ktoś napisze: ojca też), babka mi powtarzała, że jedynych kacapów, do jakich mam mieć szacunek, to do tych, którzy zgineli walcząc z nazistowskimi niemcami i nie jestem w stanie zrozumieć tego jak można popierać rosję, która zadała nam tyle krzywd i cierpień.
To jest dla mnie nie do pojęcia.

#ukraina #wojna #rosja
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzeczenCzeczenski w Niemczech pracuje z ruskami, mieszkają tu od kilkudziesięciu lat. Mają rodziny, dzieci, często już niemieckie nazwiska i obywatelstwo. Mają dostęp do zachodnich mediów, internetu i cudzej opinii, a mimo to i tak popierają Putina. To jest zardzewiały gwóźdź w ich mózgach, którego nijak nie idzie wydłubać. Niemcy nie lepsi, pozwalają na marsze poparcia dla tej k---y kremlowskiej. Od lat trzymają sztame, ktoś jeszcze tego nie wie? Kacapów jest w
  • Odpowiedz
  • 0
@CzeczenCzeczenski *zagwozdka

i kacapy które walczyły z nazistami to te same masy które teraz atakują Ukrainę. dla obu grup zero szacunku, bo okoliczności nie zmieniają przesłanek
  • Odpowiedz
Ludzie popierający Rosję i Putina


@CzeczenCzeczenski: ruskie szybko zapomniały o tym co zrobił z ich społeczeństwem stalinowski terror, choć cała ta czerwona zaraza już wcześniej pokazała swoje kły

efekty widać po dziś dzień
  • Odpowiedz
CzeczenCzeczenski: albo robią to za pieniądze, albo są chorzy psychicznie, nie widzę innej opcji


@antek_akrobata: może są po prostu zmanipulowani przez media tak samo jak polacy da zmanipukowani przez media pisowskie xD RT prprzykładowo ma swoją wersję po angielsku, cześć ludzi może to czytać i w to wierzyć
  • Odpowiedz