Wpis z mikrobloga

Widzę że na forum chyba nikt nie wyłapał 2 śmiesznych rozmów z nowego odcinka
1. el Presidente - Klaudia - teksty które jej sewował od "Jestem w stanie zaakceptować rzut kulą ze względu na niższy próg podatkowy:)" lub "Para Angeli i Dave'a jest najmocniejsza, rozwalenie ich nie wchodzi w grę, zatem jedyne co możemy zrobić to stworzyć jeszcze mocnieszą parę." - wg mnie inteligennej dziewczynie spodobałoby się jak chłopak formułuje treść, którą chce przekazać.

2.W pokoju jest el Presidente, Monia i Miki:
el Presidente do Mikiego: Jesteś taki trochę narcyzik co?
Miki: tak jestem trochę no, lubię się dobrze czuć we własnym ciele
el Presidente: Dobrze że masz takie zajebiste ciało
Miki: Dlatego czuję się zajebiście
Monia: A w czyimś ciele?
Miki: W moim
el Presidente do Moni: Ja bym wolał być w twoim. Widzisz nie zrozumiał - ja bardziej rozumiem twoje żarty niż on
Monia: On jeszcze musi dużo się nauczyć
el Presidente: Myślę że jak przez tyle tygodni się nie nauczył, to już się nie nauczy
Miki: Czaicie że nie mam co ubrać!
el Presidente: Te slipy masz zajebiste

Może Miki na tle Ventyla wydaje się inteligentny, ale do el Presidente mu daleko pod względem błyskotliwości. Miki to taki klon Kapsla - ładny chłopak, nawet nie głupi, ale głupio podchodzący do tematu dziewczyn w hotelu. Chce ze wszystkimi dziewczynami być blisko, nie chce w programie nic pokazywać sercowego, a jak ktokolwiek mu coś powie nie po jego myśli to szybko się irytuje i denerwuje. Może chłopak jest przyzwyczajony że w realu dziewczyny mu tylko słodzą i ma tak wielkie ego, że jedna kłotnia z dziewczyną i jest out. Dla facetów z wielkim ego ale niską samooceną dziewczyny jak Monia to twardy orzech do zgryzienia - osobowością go zjada i chyba sam nie wie co ze sobą zrobić. Monia jest świadoma swojej wartości i czeka aż Miki zrobi konkrenty krok w jej kierunku - tutaj mamy 3 wyjścia:
a) Miki będzie powściągliwy do końca programu jak Kapsel
b) Miki wie że Monia gwarantuje mu "finał" bo jest gigaChadem pod każdym względem
c) Miki ma świadomość że Cienki Bolek z niego, a Monia potrzebuje prawdziwego faceta, który nie tylko będzie oczytany, ale również nie będzie wymagał ciągłego łechtania jego ego narcyza.

PS: W nowym odcinku "wielka kłótnia", którą chciała przedstawić produkcja to trochę kapiszon. Zwykła wymiana zdań, a z późniejszych rozmów wynika że temat jest zamknięty. Można zobaczyć kto jaki jest w dyskusji np: - Marek zasugerował że Monika ma strategię bo przy ostatniej konkurencji partycypowała co może się wydarzyć. Monika odpowiada: "bo jestem inteligentna - mam udawać głupią?" Mnie to bardziej rozbawiło, a spodziewałem się czegoś grubego po zapowiedzi.

#hotelparadise
  • 16
@Dewasta: przy igrzyskach były odstępy czasu między konkurencjami - razem z Mikim brała udział w igrzyskach i razem z nim rozkminiała co może się wydarzyć, zatem "partycypowała co może się wydarzyć". Nie chodziło mi o "przewidywała co może siię wydarzyć", a bardziej wspólne rozkminy z Mikim w trakcie igrzysk (konkurencje nie były jedna po drugiej) - ale fakt, mogłem lepiej się wyrazić.
@kipman1: świetnie, że to przytoczyłeś! Takie teksty to nowa jakość w hp, wreszcie słucha się kogoś z przyjemnością. Presidente i Monia są naprawdę wybitni w tym programie. Mnie śmieszyło jak Klaudia kompletnie tego nie łapała, ona jest tak tępa... Niestety tak wypada na tle nowego.
Wymiana zdań z Mikim też złoto, mimo że teoretycznie głupi tekst o tym byciu w ciele Moni. Brawo za refleks i ciętą ripostę, nowy na prezydenta
@kipman1: od samego poczatku nie lubiłem Mikołaja i się nie pomyliłem, długo tłumił w sobie emocje ale teraz, patrząc na jego reakcje na każdy, nawet delikatny tekst w jego stronę, tylko się upewniam ze to nie dość ze narcyz to jeszcze wychodzą z niego kompleksy przy el prezydente. Pamietam jak potrafił tym spokojnym glosem manipulować Hanka pod koniec aby wybuchła (może nie było to trudne zadanie) ale widać ze czuł nad
Można zobaczyć kto jaki jest w dyskusji np: - Marek zasugerował że Monika ma strategię bo przy ostatniej konkurencji partycypowała co może się wydarzyć. Monika odpowiada: "bo jestem inteligentna - mam udawać głupią?"


@kipman1: Czy oglądał ktoś i zwrócił uwagę na rozmowę na live Moni z Mareczkiem. kiedy to Monia mówi, żę skoro przeszła te etapy eliminacji na castingu i mimo trudności sobie z tym poradziła, postarała się...to teraz będąc juz