Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mi może powiedzieć na czym polega wałek z zawyżaniem kosztu wysyłki na smarcie w allegro? Ja wiem, że sam będę miał za free. Ale tu kilka drobnych przedmiotów i nagle stówa za wysyłkę. Sprzedawca dostaje zwrot od allegro całości kosztów wysyłki czy wtf?

Wołam @allegro_pl - powiecie cos więcej czy standardowo "u nas na portalu nie ma podróbek, zachęcamy do zgłaszania podejrzanych aukcji, elo pora na CSa"?
#pytanie #pytaniedoeksperta #allegro #oszukujo
Seraphiel - Czy ktoś mi może powiedzieć na czym polega wałek z zawyżaniem kosztu wysy...

źródło: comment_1666609825vaZnNeFUm3vE5loROMVCJ4.jpg

Pobierz
  • 8
@Seraphiel:
Pokazują tak jakbyś te dziewięć przedmiotów kupił każdy z osobną wysyłką żeby "promocja" wydawała się "lepsza". W drugim przypadku łapiesz się pewnie na darmową wysyłkę sprzedającego i algorytm allegro wyliczający koszty głupieje.
@Seraphiel: anieczekaj, ty jesteś w koszyku a ja patrzyłem tylko na prawą kolumnę
to chyba dotyczy ustalenia zbiorczego cennika kosztów wysyłki, który nie powinien przekraczać 100pln w przypadku smarta

nie wiem jak to wygląda bo nie jestem sprzedawcą, ale w podsumowaniu koszyka nigdy nie widziałem sumowania kosztów wysyłki od każdego przedmiotu