Wpis z mikrobloga

a) a ja nie jestem wyborcą pisu, mimo wszystko ciągle mi wmawiasz,


@CeskySexyHnojek: nie napisałem, że jesteś wyborcą pisu tylko, że jesteś kryptopisowcem na twoje "wszędzie #!$%@? lewactwa".

To ty zacząłeś.

Nigdzie nie napisałeś, że w sumie to nie chciałeś, aby lewica była twarzą tych protestów a na


@CeskySexyHnojek: Nom, nigdzie też nie napisałem, że nie chciałem aby twarzą byli no cumraci albo marsjanie. Czy to znaczy, że jestem ruską
@Kryspin013: Lietralnie to ja ci wyslałem screen gdzie pomysł na nowy socjal pochodzi od lewicy a ty dalej ich wybielasz, że oni nic nie tworzą tylko głosują xD A co do reszty o niszczeniu gospodarki i relacji przez pis to tak, niszczą i dlatego nimi gardzę i nikogo nie wybielam, dla mnie lewica i pis to jedno i to samo gówno z minimalnym plusem dla pisu, tak samo jak dla ciebie
@Kryspin013: Lietralnie to ja ci wyslałem screen gdzie pomysł na nowy socjal pochodzi od lewicy a ty dalej ich wybielasz,


@CeskySexyHnojek: tu tak specjalnie czy udajesz? Lewica wprowadza sojaluchowe peirdolety - jasne. PiS wprowadza socjaluchowe #!$%@? + #!$%@? państwo. Wniosek według ciebie PiS > Lewica.

Narysować ci to mam czy jak?

i to samo gówno z minimalnym plusem dla pisu


@CeskySexyHnojek: #!$%@? xD I ty mi piszesz, że niby
@Kryspin013: widać że coś ci zostało z korwinizmu serwując jakieś #!$%@? porównania, pis razem z lewicą #!$%@? ten kraj i sam to przyznałeś głosując na socjalne postulaty kryptolewaku


@CeskySexyHnojek: Musiałem w końcu dostosować do twojego poziomu być cokolwiek załapał.

PS ładnie się wijesz kryptopisowcu.
Musiałem w końcu dostosować do twojego poziomu być cokolwiek załapał.


Koszulkę pierw zmień bo taki już jesteś spocony, że już nie wiesz co stukasz w tę klawiaturę aż nie da się rozczytać tego zdania, to w ogóle po polsku?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wanghoi: wulgarność protestów w Polsce była ich najmniejszym problem. Największym było to, że postulaty "liderek" nie pokrywały się z postulatami tłumu.
@hellfirehe: Jednak dały sporo. Pamiętaj ile % poparcia miał PiS przed ogłoszeniem wyroku przez TK. Przypomnę Ci - prawie 50% głosów w sondażach. Jesienią 2019 do parlamentarnych uzyskał 43,6% głosów i jest to najwyższy wynik wyborczy w histori III RP. Druga KO uzyskała 27,4%.

Po protestach nastąpił krach poparcia o 10% i PiS do dzisiaj tego nie odrobił. Sondaże powyżej 40 już nigdy nie wróciły, a ostatnio pojawiają się nawet takie
Pobierz Antorus - @hellfirehe: Jednak dały sporo. Pamiętaj ile % poparcia miał PiS przed ogło...
źródło: comment_1666637911twYdwqge0VYtdfhHozr8Tm.jpg