Wpis z mikrobloga

  • 0
@wanghoi U nas do każdego protestu przyklejają się lewicowe łby że swoimi wysrywami, które przysłaniają sprawę, w której ludzie protestują, przez co większość protestów nie ma sensu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Wyszło 80 tys ludzi w proteście przeciwko Orbanowi


@polock: U nas podobno pół miliona wyszło i to nie z bardzo ogólnym postulatem przeciwko rządowi, a z jednym, konkretnym postulatem.

Tej siły nie zatrzymacie, protestujący zdeterminowani.

Jarkacz musiał się modlić żeby im się okresy nie zsynchronizowały i chyba
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Uważaj bo zaraz rzadkiej kaki narobisz w nachy spoceńcu xD Płodne julki były motorem napędowym do skutecznego zmniejszania chęci do dalszych protestów dla innych ludzi nie związanych z lewackim szambem i to nie ulega dyskusji. Jeśli lewica wyrasta na twarz i mózg całej operacji to już wolę Pana Jarka.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Uważaj bo zaraz rzadkiej kaki narobisz w nachy spoceńcu xD Płodne julki były motorem napędowym do skutecznego zmniejszania chęci do dalszych protestów dla innych ludzi nie związanych z lewackim szambem i to nie ulega dyskusji.


@CeskySexyHnojek: zacznijmy od tego, że te "płodne julki" to w zasadzie te protesty wywołały więc nie rób z siebie pajaca.

Jeśli lewica wyrasta na twarz i mózg całej operacji to już wolę
  • Odpowiedz
@Kryspin013 tak, dziewczynki lat 14 z twittera wywołały protesty na 100 tysięcy osób bo przecież aborcja to w zasadzie głównie ich się tyczyła, przestań się kompromitować xD

Noo, lewica to prawdziwy polityczny game changer, prosty i skuteczny plan na walkę z inflacją poprzez nowe dodatki dla obywateli, ahhh Pan Biedroń to jednak fachowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
CeskySexyHnojek - @Kryspin013 tak, dziewczynki lat 14 z twittera wywołały protesty na...

źródło: comment_1666613259lUB1xo73SrG5FH5gFiQlWO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kryspin013 tak, dziewczynki lat 14 z twittera wywołały protesty na 100 tysięcy osób bo przecież aborcja to w zasadzie głównie ich się tyczyła, przestań się kompromitować xD


Ty ziomek, ale to ustalcie jedną wersję kto brał udział w tych protestach bo raz julkami są studentki, które chcą się ruchać z kim popadnie, teraz ty wyskakujesz, że same 14 latki i to one niby w jakiś sposób zabiły protesty a wcześniej to był komentarz, że na protesty chodzą kukoldy albo, że w ogóle na te protesty to nikt nie chodzi a jak chodzą to są nieważne bo tam ludzie przeklinają.

Noo, lewica to prawdziwy polityczny game changer, prosty i skuteczny plan na walkę z inflacją poprzez nowe dodatki dla obywateli, ahhh Pan Biedroń to jednak fachowiec ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@hellfirehe: w Poznaniu w pierwsze 2-3 dni protestów było o krok od incydentów -> np. chcieli wejść do kościółka w katedrze, chcieli wejść do domu plebana, inni jeszcze zaatakowali biuro poselskie jednego namiestnika pisu.
Ale oczywiście ludzie zrelatywizowali i poszli po konformizm i wszystko upadło.

Pamiętam też że na największej mobilizacji, pod protesty podłaczyły się Sebixy, które ewidentnie miały ochotę #!$%@?ć się z policja i wywołać naprawdę szum. Ale idac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@polock: niektórym chciałbym tylko przypomnieć że FIDESZ ma średnie sondażowe poparcie z września 2022 na poziomie ok. 51%. Nie ma chyba obecnie w UE rządu z silniejszym mandatem od swoich obywateli niż węgierski
  • Odpowiedz
@Kryspin013 Tak siedzimy przy okrągłym stole i planujemy strategię na dyskusję z cwelem, w głowę się #!$%@? xD Protesty zostały nakręcone przez polityków i media, które w koło macieju pierdoły jak to w Polsce aborcja jest blokowana i w zasadzie było to skuteczne bo połowa tych ludzi była święcie przekonana, że aborcja w Polsce jest permanentnie zakazana, zjawisko powszechne w grupie 40+ A protesty zostały zabite przez julki krzyczące swe żałosne frazesy i wciskając lewicę jako mózg operacji tego gówna. Na dodatek ja nie wiem gdzie ty widzisz, że napisałem o 14 latkach które zabijają protesty ¯\(ツ)/¯


Sugerujesz, że lewica jest jakimś lekiem dla narodu polskiego a ja ci pokazuje że to w zasadzie ten sam smród bo też będą rozdawać socjal na potęgę i niszczyć ten kraj, ale wiadomo biedroński wykopowy gladiator mózg już ma wyżarty od sojowego latte i ciężko już trybi, zresztą czego ja się spodziewałem a no i tak logiczne, że jestem pisowcem jak wolę pis od lewicy, śmiech na sali xD


@CeskySexyHnojek: Odpisuję ci tylko po to by mieć cytat twojego wypieru. Ale jak już to robię to:
a) nie
  • Odpowiedz
@wanghoi: Ta sama logika w drugą stronę: "nie popieram Marszu Niepodległości bo 100 sebixów na 100 tysięcy uczestników się #!$%@? kostką" ¯\_(ツ)_/¯ To zdecydujcie się, czy np. można się nie zgadzać z hasłem #!$%@?ć bo to #!$%@? tak drzeć mordę i tak samo można się nie zgadzać z tym ułamkiem sebixów czy nie. Ale jak zwykle fanatyzm nie pozwala bo "nasze #!$%@?ć jest ok ale wasze sebixy nie".
  • Odpowiedz
@Kryspin013
a) a ja nie jestem wyborcą pisu, mimo wszystko ciągle mi wmawiasz, że nim jestem więc ja mogę powtarzać, że jesteś wyborcą lewicy - prosta piłka ¯_(ツ)
b) Nigdzie nie napisałeś, że w sumie to nie chciałeś, aby lewica była twarzą tych protestów a na dodatek twoje #!$%@? wpisy na temat konfederacji i katoli przekonują mnie, że mam do czynienia z jakimś kochasiem lewicy bo twoi ukochani najwięcej ryczą
  • Odpowiedz