Wpis z mikrobloga

@polock: @wanghoi: wegrzy maja glowy przeorane "wielkimi wegrami", co jest w ogole komedia bo oni te wielkie wegry to pod panowaniem austriackich hamburgow tworzyli. takze powinni raczej aplikowac o to aby austria objela wladze na ich terenie, a wiec finalnie najlepiej by bylo jakby UE wladze oddali xD
  • Odpowiedz
u nas nie do pomyślenia, bo ktoś pewnie z protestujących by przeklinał


@wanghoi: No i jakaś baba wśród medialnych liderów protestów by sięnie spodobała!!!! To totalnie przekreśla możliwość udziału w nim chłopaczków, którzy i tak by nie ruszyli dupy
  • Odpowiedz
@polock: ja to nawet popierałem te protesty, ale pewnie powiedzieli coś egeszege orban blayt i to tak nie można, jak można przeklinać, albo malować po kościołach.
  • Odpowiedz
@polock: no u nas wystarczy, że do strajku dołączyłaby lempart i inne gwiazdy polskiej estrady i po strajku, ludzie zaczęli by się dzielić.
Może tacy ludzie jak lempart to są jakieś tajne wtyczki pisowców do rozbijania strajków.
  • Odpowiedz
@polock: u nas nie do pomyślenia, bo ktoś pewnie z protestujących by przeklinał


@wanghoi: albo byłby węgierski odpowiednik lempart który by "wszystko popsuł" dlatego "nie głosuję przeciwko obecnemu rządowi" czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@polock: ja to nawet popierałem te protesty, ale pewnie powiedzieli coś egeszege orban blayt i to tak nie można, jak można przeklinać, albo malować po kościołach.


@milvanb: ja to nawet popierałem te protesty ale z pracy wracałem akurat i drogę mi zablokowali przez co musiałem jechać na około i 10 minut byłem później w domu.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: gdyby była ładna to Polaki by mówili 'pewnie sama się skrobała, ladna, znalazła bankomaty i zamiast się zabezpieczać, to co 3 miesiace jezdziła do Czech' XD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: gdyby była ładna to Polaki by mówili 'pewnie sama się skrobała, ladna, znalazła bankomaty i zamiast się zabezpieczać, to co 3 miesiace jezdziła do Czech' XD


@milvanb: To już było: prawdziwy cytat to "płodne julki traktują aborcję jak antykoncepcję" xD
  • Odpowiedz
@polock: W takim Budapeszcie Orban ma znikome wsparcie (17/18 miejsc w tym okręgu należy do opozycji), ale dzięki jednomandatowym okręgom i poparciu prowincji może rządzić niepodzielnie.
  • Odpowiedz