Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 38
913 928 + 20 = 913 948

Ehh, anonki z tagu #rowerowyrownik miałem dziś ambitny plan dobić z 80km do ogólnej puli, wyznaczyłem sobie fajną traskę głównie po asfalcie, narychtowałem klunkry i kuftę wyruszyłem w podróż wew nieznane zakamarki północnej Wielkopolski.
No i ch*j no i cześć, na trasie którą dobrze znam, #!$%@?łem się w taką dziurę, że dętka z tyłu pękła i byłem zmuszony do mojej pierwszej plenerowej zmiany dętki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie wyszło mi to dobrze, nie wyszło mi to też źle, wyszło całkiem średnio. Mianowicie opona przez całe 10km powrotu do domu biła mi tak, że miałem już przed oczami wizję pogiętej obręczy i jej wymiany w serwisie, lecz po powrocie do domu okazało się, że biła opona nie obręcz - po prostu guma źle mi się ułożyła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niemniej jednak w domu spuściłem powietrze z opony, poprawiłem nieco taśmę, dętkę i oponę i okazało się, że jednak nie mam ani uszkodzonej obręczy ani nawet rozcentrowanego koła (przynajmniej nie więcej niż na 1mm więc olewam to chwilowo). Także mirki pijcie ze mną kompot, bo mi się upiekło dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rowerowyrownik #rower #gravel #wykoprometclub #romet

Skrypt | Statystyki