Wpis z mikrobloga

@crazy_drummero: Osobiście byłam leczona sprzętem zafundowanym przez WOŚP i bez ich pomocy szpital, w którym jestem dość często od 18 lat, miałby naprawdę naprawdę duże problemy. Kiedy ludzie otworzą oczy i zaczną pomagać zamiast narzekać jak inni próbują zrobić coś dobrego?
  • Odpowiedz
@jurny_juhas: to Ty mi udowodnij ze powinienem sie dołożyć. Nie odwrotnie, skoro juz mówisz jak to dobrze pomagać.

@abyssoffright: sprzęt owszem, ale po drodze nabil niezle kiese paru osobom, bo stalby tam tez wtedy gdyby w ostatnim przetargu na zakup sprzętu wybrano bardziej korzystna opcje, tańsza, a nie te z układów.
  • Odpowiedz
@jurny_juhas: według statystyk wosp jest najbardziej marnotrawna akcja społeczna w Polsce. Szpitali nie stać na serwisowanie sprzętu. Fundacja ma prawo odpisać 8% zebranej sumy dla siebie, jest 5 właścicieli co daje około 40 tys zł miesięcznie na jednego.

I co najważniejsze, wydatki fundacji (około 40% kwesty idzie faktycznie na sprzęt) sa bilansowane w budżecie państwa, dlatego nie bede DOKLADAL vincentowi do tego zeby przepuścić 30mln przeznaczonych na służbę zdrowia gdzieś
  • Odpowiedz
@crazy_drummero: to nie jest gównoburza. Ja nikogo nie obrażam, Ty też. Zwykła dyskusja na poziomie ;) A dyskusja polega na tym, by swoimi argumentami przekonać rozmówcę do swoich przekonań. Ale jak chcesz ;)

Miłego ;) Wracam do Matriksa :P
  • Odpowiedz