Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @stray_dog
==================================================
[treść zawiera treści będące własnymi przemyśleniami platynki]

Elko, @WielkiNos i dzięki za pozdrowienia:-)
Sprawa wygląda tak, że Rumun raczej nie włamuje się na używane konta Mireczków i Mirabelek, a moderacja od ponad roku po prostu nie potrafi sobie z nim poradzić, więc wpadła na pomysł "zastraszenia" społeczności w postaci dawania banów za przyklaskiwanie działaniom Rumuna.
Moderacja jak polityk nie przyzna się do porażki, bo ma kija w [...] i wie, że nie udźwignie śmieszkowania z niej z tego powodu.
Rumuny, bo jest ich pięciu, choć aroganckie, to jednak działają z dwojakim myśleniem, raz żeby wkurzyć Stecką, a dwa żeby dać rozrywkę Mireczkom i Mirabelkom.
Wrzucał też kiedyś sposób sprawdzenia, czy wiadomość prywatna wysłana do kogoś została przez tę osobę odczytana - bo normalnie nie widzi się tego, ale w kodzie strony widnieje zapis pokazujący to info.
Konta mojego nie ma szans na odzyskanie, bo coś tam napisałem co myślę o działaniu moderacji przy wymianie mailowej [...] Na razie nie chcę tworzyć nowego, bo chyba muszę odpocząć od wykopa i zająć się swoim życiem:-) A nawet na przestrzeni lat widać, że moderacja stale się pogarsza, nastąpiła ostatnio jakaś rotacja, bo całkiem inaczej działają, niż kilka lat wcześniej. [...] nawalili tyle reklam, że przez nich włączyłem ublocka, bo nie dało się korzystać ze strony.
Wracając do powodu bana: z jednego wpisu Rumuna, który zaplusowałem zbanowali wszystkich (kilkadziesiąt osób), tych, którzy plusowali i tych, którzy pisali komentarze. Modki wciskali mi kity, że miałem "podejrzane działania na koncie", ale wyjaśniłem ich, że kłamią i dałem im dowody na to.
Wykop strasznie spadł, zmienił się, to już nie to samo miejsce do śmieszkowania.
Na koniec jeszcze chciałem kilka słów do @karmelkowa.
Już pomijając to, że prawie nigdy nie przepuszczałaś moich wpisów w AMW, gdzie przyklepywałaś zawsze ten sam powód, że mogę dodać to ze swojego konta. No super sprawa, chyba po to powstało AMW żeby nie musieć pisać o czymś pod swoim "imieniem". Inni moderatorzy nigdy nie robili problemów i puszczali to co pisałem.
A zawołałem cię, bo chciałem żeby dodano wpis wyjaśniający mój ban z anonimowych i w pierwszym zdaniu celowo zaznaczyłem, że dostałem perma, więc może teraz karmelkowa puści mi wpis.
I jaki powód dałaś? "Wpis możesz dodać ze swojego konta" xD

[treść zawiera treści będące własnymi przemyśleniami platynki]
==================================================
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

  • 3
  • Odpowiedz
@stray_dog dzięki za rzeczowe wyjaśnienie. Czyli syf jakich mało. Moderacja wstydźcie się. Żeby chłop poległ za szczerość i wyrażenie siebie? Dno.

Będzie cię tu brakować, ale też rozumiem decyzję. Odezwij się kiedyś jak wrócisz.
  • Odpowiedz