Wpis z mikrobloga

Zbudowany tuż przy muzeum World Trade Center, Oculus to coś więcej niż tylko węzeł przesiadkowy. Obsługuje 12 linii metra, przechodzi przez niego milion osób każdego tygodnia, a zaprojektowano go tak, aby promień słoneczny padał centralnie na jego środek, co roku 11 września o 8:46 i 10.28. Zawiera 116 sklepów i co tydzień gości wydarzenia od ryneczków rolniczych po wystawy sztuki.
W znalezisku, do którego zapraszam, znajdziecie film z przejścia przez ten nowoczesny szczyt inżynierii.
.
#kierownikpodrozuje #usa #nowyjork #stanyzjednoczone #worldtradecenter #historia #ciekawostkihistoryczne #architektura
silentpl - Zbudowany tuż przy muzeum World Trade Center, Oculus to coś więcej niż tyl...

źródło: comment_1666524727H7iUsxCd7qyRWsWCV7CNUK.jpg

Pobierz
  • 11
@silentpl: spośród wielu sklepow jest tam tez kosmetyczny Diora gdzie poszliśmy po perfumy (bo taniej niz w pl).
Tego dnia, chwile wczesniej wywaliłam sie na betonie. Weszłam do diora z obtartym kolanem, pobrudzonymi spodenkami bez zadnego logo na ciuchach. Ekspedientki byly bardzo mile, nie osaczaly mnie, polecaly zapachy, wreczyly probki i w ogole bylam obsluzona tak, jak nigdy w zadnej polskiej sephorze czy douglasie. Tymczasem wchodzac w luznych ciuchach do rossmanna