Wpis z mikrobloga

#zycietruckera
#spedycja #bekaztransa 1 dzień bez ciężarówek na drogach.Jezdzi się lepiej.2dzien bez ciężarówek jeździ sie
Lepiej.3 dzień bez ciężarówek nie ma chleba w twoim sklepie lokalnym.4 dzień nie ma chleba nie ma warzyw więc jedziesz do innego sklepu.5 dzień orietujesz się się że w twoim sklepie już niema nic.6 dzień nie możesz pojechać samochodem do pracy bo stacje benzynowe nie mają paliwa.7 jedziesz, rowerem do pracy dojeżdżasz i jesteś zwolniony bo nie ma dla Ciebie pracy. 7dni dla wszystkich którym ciężarówki na drodze przeszkadzają.
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lucius: bo taka jest prawda. Ten zawód jest pełen patologii z każdej strony, kierowcy są normalni i #!$%@? i firmy tak samo.
Ale ciągle łańcuch dostaw pracuje i jeśli stanie to tak właśnie będzie.
Punkt 7 bez sensu, reszta naciągana czasowo ale pół roku i bez kitu nie byłoby niczego.
Przykład z innej branży

https://londynek.net/wiadomosci/article?jdnews_id=88563

Wszystko się łączy. Tak wygląda społeczeństwo.
@Jopek1974: gdyby nie ludzie zajmujący się procesem rafinacji ropy, to byś nigdzie nie pojechał,
Gdyby nie budowlańcy to byś nie miał dachu nad głową i jeździł po dziurawych drogach,
Gdyby nie chemicy w zakładzie oczyszczania to byśmy pili brudną wodę ,
Gdyby nie panowie wywożący śmieci, to byśmy utonęli w śmieciach

Ot wykonujesz zawód, który jest krytyczny dla działania każdego przedsiębiorstwa i skutki braku transportu są widoczne praktycznie natychmiast, ale nie
@Jopek1974:
1 dzień bez informatyków - nikt nic nie zauważa
2 dzień bez informatyków - nikt nic nie zauważa
3 dzień bez informatyków - dwa sklepy wstrzymują sprzedaż, bo system się wysypał
4 dzień bez informatyków - kolejne sklepy i hurtownie wstrzymują sprzedaż, małe sklepy tracą miejsce na zaopatrywanie się w towar
5 dzień bez informatyków - tylko małe sklepy z małą sprzedażą ogarniają jakoś spisywanie na kartki sprzedaży, ale towar
@Jopek1974: No ale co ma pokazać Twój post? No transport jest krytyczną gałęzią gospodarki, w której zachwianie równowagi jest widoczne praktycznie od razu i co? że 20k na miesiąc powinni wam płacić? pomnik wybudować?
@Jopek1974: Kurna, jakbyś napisał to jak dzek, to byłoby czytelnie xD.
Teraz doczytałem, że chodzi Ci o to, że ciężarówki przeszkadzają innym na drogach.
No tak, bo jesteście wielcy, nic przed wami nie widać, a na autostradach wyprzedzacie się czasem minutę, tłumacząc, że jak nie wyprzedzisz, to będziesz spał 20km od domu.
Często mnie jako rowerzystę wyprzedzacie na styk, że naczepa prawie mnie wciąga pod siebie, bo też jadę swoją prędkością
@Kexu: mój post miał pokazać jaką gałęzią gospodarki jest transport słusznie zauważyłeś jako jeden z nielicznych.Natomiast nic nie pisałem o zarobkach ani o sytuacjach na drodze.
@dzek: równie głupie jak dostarczanie węgla z kopalni do elektrowni żeby mieć energię elektryczną (większość jedzie wagonami ale czasem trzeba coś wanną dowieść)po węgiel zapraszam do kopalni po miedź do kopalni po diesla do Arabii Saudyjskiej po chleb możesz rowerem pojechać a piekarz nie będzie miał mąki z północy i szprzeda ci replikę chleba